» Domů » Železnice » Scotty – vyhledavač ÖBB prošel omlazením

Scotty – vyhledavač ÖBB prošel omlazením

Rakouské státní dráhy provedli po delší době modernizaci svého vyhledávače spojů, který najde spoje i do zahraničí. Tento pro některé úžasný vyhledavač vám nově ukáže trasu i polohu spojů na mapě. Nově má mnoho užitečných funkcí, jako jsou informace v reálném čase, mapy oblastí, živé mapy, informační služby a mnoho dalšího. ÖBB Scotty je zdarma pro všechny běžné smartphony, tablety a operační systémy.

Nový design pro ÖBB Scotty WebApp

Jak webová aplikace nyní ÖBB Scotty nabízí nové, ještě uživatelsky přívětivější rozhraní v responzivním designu. Všechny oblíbené funkce najdete v nabídce vlevo nahoře. V průběhu redesignu byl radar vlaků přejmenován na „Livemap“, protože všechny cesty dostupné ve Scotty lze nyní zobrazit na mapě. Kromě toho byly pod položku „Alarmy“ přidány funkce, jako je vlastní vyhledávání přímých spojení s partnery ÖBB, ÖBB Nightjet nebo mezinárodních spojích spolupracujících dopravců, nebo nové centrum oznámení. Monitory odjezdů (časový rozvrh SCOTTY) lze nyní integrovat na webové stránky prostřednictvím generátoru widgetů nejenom do svých webů, ale i do PC/ ntb s operačním systémem Windows.

Plánovač cest
ÖBB Scotty přistupuje k jízdním řádům všech společností veřejné dopravy v Rakousku a vypočítává optimální cestu vlakem, autobusem, tramvají, metrem a lodí – v reálném čase.

Mapy oblastí
ÖBB Scotty zobrazuje mapy oblastí všech adres v Rakousku

Snadno najděte zastávky v okolí
ÖBB Scotty vyhledává stanice ve vaší oblasti pomocí GPS. Nalezené stanice lze použít jako začátek nebo cíl dotazu. Lze také zobrazit tabulku odjezdu a příjezdu z vybraných zastávek.

Livemap
Na livemapě jsou na mapě Rakouska zobrazeny všechny vlaky ÖBB a, pokud jsou k dispozici, další dopravní prostředky používané v Německu. Když kliknete na vlak, zobrazí se jeho údaje v reálném čase – aktuální poloha a přesnost – a další zastávky. Výběr lze také omezit na jednotlivé dopravní prostředky.

Služba push service v případě změn jízdního řádu
Bezplatná informační služba poskytuje informace v případě zpoždění, změněných nástupních nástupišť, ohrožených spojů a zrušení vlaku prostřednictvím zpráv push, a to buď e-mailem nebo na vašem mobilním telefonu. Chcete -li se přihlásit k odběru funkce pro požadované spojení, při výběru spojení jednoduše klikněte na tlačítko „Alarm“.

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes