» Domů » Letecká doprava » V dubnu proběhne uzavření obou odletových drah bratislavského letiště

V dubnu proběhne uzavření obou odletových drah bratislavského letiště

Letiště Bratislava bude v období od 21. dubna 2020 do 1. května 2020 uzavřené z důvodu rekonstrukce křižovatky vzletově-přistávacích drah 04-22 a 13-31. V tomto období se na bratislavském letišti neuskuteční žádné lety.

Obě vzletové přistávací dráhy letiště (dráha 04-22 a dráha 13-31) vznikly v osmdesátých letech minulého století s životností přibližně 30 let. V současnosti si už vyžadují rekonstrukci, kterou letiště postupně provádí po etapách už čtvrtý rok za sebou. Zatímco po minulé roky se rekonstruovala vždy část jedné z drah s provozem letů z druhé dráhy, v období od 21. dubna do 1. května tohoto roku se plánuje rekonstruovat část dráhy, kde se obě vzletově-přistávací dráhy křižují. Z toho důvodu bude letiště uzavřeno pro všechny přílety a odlety, v provozu zůstanou jen heliporty a odbavovací plocha. Po celou dobu uzavření letiště budou všechny lety přesměrovány do Brna.

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes