» Domů » Železnice » Alstom dodá 18 dalších bateriových elektrických vlaků X’trapolis pro Irish Rail

Alstom dodá 18 dalších bateriových elektrických vlaků X’trapolis pro Irish Rail

Alstom, globální lídr v oblasti chytré a udržitelné mobility, oznámil, že podepsal další objednávku s Irish Rail (IE) na 18 dalších pětivozových vlaků X’trapolisa prodloužení 15leté technické podpory a dodávkách náhradních dílů v rámci desetileté rámcové dohody oznámené v prosinci 2021. Tato další objednávka v hodnotě přibližně 160 milionů EUR bude obsahovat 18 bateriových elektrických vícenásobných jednotek (BEMU) k původní pevné objednávce 19 pěti vozů X’ trapolisové vlaky – třináct z nich bylo bateriových a šest elektrických– vyrobené v roce 2021.

Celkem si nyní Irish Rail objednala 37 pětivozových vlaků X’trapolis, které přinesou větší kapacitu a výhody dekarbonizace před elektrifikací rozšířené sítě DART+.

“Tato další objednávka vlaků X’trapolis signalizuje záměr Irish Rail rychle pokročit v ekologizaci sítě dojíždějících do Velkého Dublinu, nejlidnatějšího oblasti v Irsku, která denně dojíždí vlaky, jako první krok v této národní transformaci.”

Nick Crossfield , Výkonný ředitel společnosti Alstom pro Spojené království a Irsko
foto Alstom
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes