Domů / Železnice / Trať v Černém Lese Dreiseenbahn zůstává uzavřena

Trať v Černém Lese Dreiseenbahn zůstává uzavřena

Místní i turisté si musí počkat na znovuotevření Dreiseenbahn mezi Titisee a Seebrugg.

Po sesuvu půdy zůstane minimálně do 30. června uzavřená oblíbená trasa Schwarzwald mezi vlakovými stanicemi Titisee a Seebrugg v Schluchsee (obě v okrese Breisgau-Hochschwarzwald). Autobusy jezdí jako náhrada, jak oznámily Deutsche Bahn (DB). Původně se mluvilo o uzavírce trasy minimálně do 21. června – tento pátek.

Trasa mezi Titisee a Seebrugg, známá také jako Dreiseenbahn, byla na konci května uzavřena kvůli sesuvu půdy. Silné deště způsobily pohyb země. Vlaky na lince S1 už v tomto úseku nemohou jezdit. Oblasti kolem jezera Titisee a Schluchsee jsou oblíbené u turistů z domova i ze zahraničí.

Jak na dotaz uvedla mluvčí drah, drážní zařízení v okolí poškozena nebyla. Aby byl umožněn provoz vlaků, musí být zajištěn svah.

Označeno:
0 0 hlasy
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted

Social Icons

Pracovní pozice
kategorie práce
Typ práce
Město
 

Události

RAIL BUSINESS DAYS 2026
9 Čvn 26
Ostrava – Moravská Ostrava
Konference RAIL BUSINESS DAYS 2026
9 Čvn 26
Ostrava – Moravská Ostrava
18 Čvn
18 Čvn 26
Lysá nad Labem
VAN&Truck Show Přerov
24 Čvc 26
Přerov

Přihlaste se k odběru webu e-mailem

Zadejte svou e-mailovou adresu pro odběr tohoto blogu a zasílání upozornění na nové příspěvky e-mailem.

Připojte se k 371 dalším odběratelům

Sledujte nás na sítích

Reklamy

Zjistěte více z Transport Minutes ®

Přihlaste se k odběru a pokračujte ve čtení. Získáte přístup k úplnému archivu.

Pokračovat ve čtení

0
Would love your thoughts, please comment.x