Swiss International Airlines

Swiss otevře poprvé linky do Soulu

Swiss International Airlines
Swiss International Airlines

SWISS přidá další atraktivní dálkovou destinaci do své sítě linek v letních jízdních řádech 2024, kdy zavede svou vůbec první službu do Soulu. Jihokorejské hlavní město bude od 7. května využívat třikrát týdně přímou linku do Zurichu.

Reklamy

Společnost Swiss International Air Lines (SWISS) dále rozšíří svou nabídku leteckých služeb v letních letových řádech na rok 2024 přidáním Soulu do své dálkové sítě. Kromě již ohlášených nových mezikontinentálních destinací Washington, DC a Toronto na západě bude SWISS také rozšiřovat svou dálkovou síť na východě.

Soul: premiéra švýcarské sítě

Soul, hlavní město Jižní Koreje, získá svoji vůbec první SWISS trasu v létě 2024. Město nabízí dokonalou směs tradičního kouzla a současného vkusu a potěší své návštěvníky majestátními památkami, jako je palác Gyeongbokgung a takové futuristické památky, jako je např. N Seoul Tower. Místní kulinářská scéna, která sahá od chutného pouličního jídla až po sofistikované gurmánské stolování, je dalším vrcholem každého pobytu v Soulu. Velmi oblíbené jsou také módní čtvrti jako Gangnam a Myeongdong. Se svou vítěznou kombinací modernosti a tradice nabízí Soul jedinečný cestovatelský zážitek průzkumníkům i milovníkům kultury. A kromě rekreačních cestovatelů je nová trasa společnosti SWISS v Soulu zaměřena také na komunitu obchodních cest: Jižní Korea je čtvrtým největším asijským obchodním partnerem Švýcarska.

„Jsme potěšeni, že naši síť dále rozšiřujeme,“ říká obchodní ředitel společnosti SWISS Heike Birlenbach. „Kromě našich nových dálkových destinací Washington, DC a Toronto, které jsme již oznámili, přidáme do naší asijské sítě v létě 2024 mimořádně atraktivní destinaci Soul. Hlavní město Jižní Koreje má hodně nabídnout turistům pro volný čas i obchodní cestující. A naše nová trasa v Soulu nám pomůže ještě lépe uspokojit potřeby našich zákazníků na nepřetržité služby do az klíčových světových měst.“

SWISS zahájí 7. května 2024 přímou linku třikrát týdně mezi Zurichem a Soulem. Lety budou provozovány Airbusy A340. Východní let LX122 odlétá z Zurichu v úterý, pátek a neděli ve 13:40 a v Soulu přistane v 8:25 následujícího dne po letu 11 hodin a 45 minut. Zpáteční let LX123 směrem na západ bude odlétat ze Soulu v pondělí, středu a sobotu v 9:55 a do Zurichu přiletí v 16:50.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém