Železniční doprava kolem Wuppertalu je pravděpodobně na celý víkend paralyzována. Když starý most pro chodce spadnul na železniční trať. Podle všeho došlo během práce k poruše. Zchátralý most měl být stržen během několik nocí. Z nevysvětlitelné příčiny se včera večer uvolnily části jeřábového ukotvení. Tyto těžké kusy spadnuli na koleje traťe.

Vypracovat úklid přes víkend

Jak DB oznámilo v poledne, očekává se, že úklid a opravy budou trvat celý víkend. V průběhu pátku má další jeřáb pomoct odklidit částí spadlého mostu, které zde zůstaly. Pak musíme zkontrolovat, jak zničené koleje jsou v tomto bodě. Trolejové vedení by nemělo být poškozeno. Mluvčí města oznámil, že statik a odborníci chtějí posoudit závažnost poškození.

Obrovské problémy ve vlakové dopravě

Deutsche Bahn oznámila, že žádné vlaky současné době nelze provozovat mezi Wuppertal -Hauptbahnhof a Wuppertal-Oberbarmen stanice.

Pro tratě RE4 , RE7 , RE13 a RB48 a pro železniční dopravu S-Bahn S7 , S8 a S9 byla zřízena oblast Wuppertal. Existují také problémy na S68 mezi Wuppertal-Vohwinkel a Langenfeld.

Ovlivněn je také dálkový provoz: zastávky Solingen, Wuppertal a Hagen již nejsou k dispozici, místo toho jsou vlaky odkloněny přes Düsseldorf. Za vlaky RE a S-Bahn jezdí náhradní autobusová doprava, která však nestíhá nahradit všechny spoje.

Dojíždějící do Wuppertalu nejsou zkoušeni poprvé

Není to letos poprvé, kdy musí být dojíždějící pracovníci připraveni na potíže v železniční dopravě kolem Wuppertalu. Na jaře byly o víkendech zastaveny všechny vlaky na hlavní nádraží, protože se vyměňovaly nástupiště a trolejové vedení. V červnu způsobila souprava ICE závažné problémy, protože narazil do větve, která dopadla na trolejové vedení a při tom si poškodila sběrače poblíž Wuppertalu.

Admin
Author: Admin

By Admin