Spadnul most pro chodce přes železnici ve Wuppertalu

Železniční doprava kolem Wuppertalu je pravděpodobně na celý víkend paralyzována. Když starý most pro chodce spadnul na železniční trať. Podle všeho došlo během práce k poruše. Zchátralý most měl být stržen během několik nocí. Z nevysvětlitelné příčiny se včera večer uvolnily části jeřábového ukotvení. Tyto těžké kusy spadnuli na koleje traťe.

Reklamy

Vypracovat úklid přes víkend

Jak DB oznámilo v poledne, očekává se, že úklid a opravy budou trvat celý víkend. V průběhu pátku má další jeřáb pomoct odklidit částí spadlého mostu, které zde zůstaly. Pak musíme zkontrolovat, jak zničené koleje jsou v tomto bodě. Trolejové vedení by nemělo být poškozeno. Mluvčí města oznámil, že statik a odborníci chtějí posoudit závažnost poškození.

Obrovské problémy ve vlakové dopravě

Deutsche Bahn oznámila, že žádné vlaky současné době nelze provozovat mezi Wuppertal -Hauptbahnhof a Wuppertal-Oberbarmen stanice.

Pro tratě RE4 , RE7 , RE13 a RB48 a pro železniční dopravu S-Bahn S7 , S8 a S9 byla zřízena oblast Wuppertal. Existují také problémy na S68 mezi Wuppertal-Vohwinkel a Langenfeld.

Ovlivněn je také dálkový provoz: zastávky Solingen, Wuppertal a Hagen již nejsou k dispozici, místo toho jsou vlaky odkloněny přes Düsseldorf. Za vlaky RE a S-Bahn jezdí náhradní autobusová doprava, která však nestíhá nahradit všechny spoje.

Dojíždějící do Wuppertalu nejsou zkoušeni poprvé

Není to letos poprvé, kdy musí být dojíždějící pracovníci připraveni na potíže v železniční dopravě kolem Wuppertalu. Na jaře byly o víkendech zastaveny všechny vlaky na hlavní nádraží, protože se vyměňovaly nástupiště a trolejové vedení. V červnu způsobila souprava ICE závažné problémy, protože narazil do větve, která dopadla na trolejové vedení a při tom si poškodila sběrače poblíž Wuppertalu.

Admin
Author: Admin