Austrian Airlines obnoví trasy do Kolína nad Rýnem a tři destinace na Blízkém východě

Austrian Airlines přidala do své sítě tras několik nových tras. Národní letecká společnost z Vídně obnoví lety do Erbilu, Kolín nad Rýnem, Amman a Tel Aviv.

20. srpna Austrian Airlines poprvé startují do Erbilu. Lety z Vídně na sever od Iráku bude provozován Airbusem A320. Spojení bude provozováno třikrát týdně. Trasa bude sloužit hlavně pro tranzitní cestující cestující v rakouském hlavním městě pro dálkové lety do Kanady a Spojených států.

Reklamy

31. srpna zahájí spojení do Kolína nad Rýnem. Lety do největšího města Rýna budou fungovat dvakrát denně.
3. září se obnoví lety do Ammánu, zatímco datum prvního letu do Tel Avivu je naplánováno na 14. září.

Rakouská národní letecká společnost z Vídně obnovila v letních měsících více než 60 destinací. To znamená nárůst z 20 na 40 procent nabídky ve srovnání se stejným obdobím loňského roku.

Austrian Airlines obnovila lety do Šanghaje od srpna. Jednou týdně můžete létat z Vídně do hlavního centra Středního království. V září začnou denní spojení do Dněpru, Oděsy a Lvova na Ukrajině a do Kišiněva v Moldavsku, Iasi v Rumunsku a Jerevanu v Arménii. Jednou denně budete také moci létat do Klagenfurtu, Lipska, Lyonu a Norimberku.

Skupina leteckých společností Lufthansa rovněž zvýší frekvenci letů na dříve obnovených hlavních trasách. Od září bude hlavní město Rakouska spojeno třikrát denně do Amsterdamu, Bruselu, Bukurešti, Kodaně, Düsseldorfu, Frankfurtu a Paříže. Dvakrát denně bude možné letět z Vídně do Atén.

Admin
Author: Admin