
Mladík ve věku 20 let, který nerespektoval signalizaci a zvukové znamení vstoupil do cesty vlaku, který směřoval u obce Velos – Vochas, která leží západně od Athén, západně od města Korint. Rodina mladíka po této nehodě házela kameny na jednotku po nehodě, kterou defakto zničily a způsobili škodu za přibližně 120 tisíc euro. Bohužel mladíka toto nerozvážné chování stálo život.
Následně na místo nehody museli přijet policejní složky, aby uklidnili příbuzné mladíka, která vyvolávala chaos a násilí i díky delší době dojezdu sanitky k nehodě.
Po tomto násilí zůstali 2 zranění Policisté a jako zázrakem nikdo další nebyl zraněn. Po dobu vyšetřování je zastavená doprava na celé trati z Athén a zavedena náhradní autobusová doprava.
Podobné zprávy
Vedení Kraje Vysočina navrhne výhodu na předplacené jízdné v rámci Veřejné dopravy Vysočiny. Studenti a senioři budou moci jezdit o 75 procent levněji
Zastupitelé Středočeského kraje potvrdili aktualizaci memoranda o spolupráci při rozvoji silnic v okolí Berounského tunelu
Během 25 let vzrostly Milovice desetinásobně. „Máme skvělé napojení na Prahu, zastávky na znamení pomohly,” říká starosta Milan Pour.