• Út. Srp 16th, 2022

Šlesvicko-Holštýnsko: Plánovaný nákup nových regionálních vlaků pro centrální železniční síť

nordbahn-Zug des Typs Stadler Flirt3 am Bahnsteig in Hamburg-Altona. Die sieben 5-teiligen und acht 6-teiligen Flirt3 sind elektrisch angetrieben und werden auf den Linien RB61/71 im Netz Mitte Schleswig-Holstein eingesetzt. Die nordbahn fährt auf den Linien RB 61 Itzehoe – Hamburg-Hauptbahnhof und RB 71 Wrist/Itzehoe –Hamburg-Altona im Auftrag der beiden Länder Hamburg und Schleswig-Holstein, vertreten durch NAH.SH. Die Züge werden in Elmshorn geflügelt. nordbahn, Februar 2015.
Stránka navštívena: 134
0 0
Doba čtení příspěvku:57 Sekund

Od roku 2027 mají nové elektrické vlaky jezdit na železniční trati z Kielu do Hamburku. Šlesvicko-Holštýnsko vypsalo na železniční síť výběrové řízení.

“Většina lidí s námi cestuje na těchto linkách v zemi,” řekl ve středu Arne Beck, výkonný ředitel dopravní asociace NAH.SH. Síť zahrnuje železniční tratě Kiel/Flensburg-Hamburg a Wrist/Itzehoe-Hamburg. Očekává se, že budoucí poskytovatel získá zakázku v červenci 2023 a elektrické vlaky budou jezdit od prosince 2027.

„Moderní vozidla a především dostatečná kapacita pro cestující jsou klíčovými faktory úspěchu našeho nového místního dopravního plánu a obratu mobility,“ uvedl ministr dopravy Bernd Buchholz (FDP). Inzerována je také údržba nových vlaků. “Nesmíme zde zprostit výrobce jejich odpovědnosti, protože vlaky samozřejmě musí fungovat každý den.” Budoucí vlaky by měly být bezbariérové ​​a disponovat WiFi a zásuvkami. Cestující by měli mít možnost před nástupem vidět obsazenost jednotlivých vozů. Zpočátku je plánováno 40 více jednotek s opcí pro 55 dalších vozidel, která mohou být použita i v jiných sítích. Výrobce má vlaky udržovat po dobu 30 let.

DB Regio a Nordbahn jsou v současné době provozovány na tratích sítě Mitte. Jejich smlouvy vyprší v prosinci 2027.

DPA, foto Nordbahn

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

O autorovi

Podobné články k tématu  Lotyšsko vyhlašuje výběrové řízení na výstavbu 200 km Rail Baltika