Skupina Antracit představuje nové průmyslové parky

Skupina ANTRACIT, která patří do nově vzniklého holdingu PURPOSIA Group, připravila nové průmyslové parky ANTRACIT Solnice v blízkosti známého areálu Kvasiny a ANTRACIT Chotoviny na trase dálnice D3 u Táboře. Průmyslové parky spolu nabídnou nájemcům výrobní, logistické a administrativní prostory na ploše více než 17 000 m2 a 23 000 m2.

Reklamy

Developerský projekt ANTRACIT Solnice se nachází v průmyslové zóně „Solnice – Jih”, přibližně 2 km od známého závodu ŠKODA Kvasiny a 4 km od Rychnova nad Kněžnou v Královéhradeckém kraji. „Projekt má právoplatné stavební povolení a v současnosti hledáme vhodné nájemce nebo zájemce o koupi. Podle jejich požadavků můžeme projekt dále upravovat do finální podoby,“ říká Zuzana Bajgarová, ředitelka mezinárodní developerské skupiny ANTRACIT pro Českou republiku a Slovensko .

Průmyslový park v Solnici se rozprostírá na ploše 35 679 m 2 a nájemcům může nabídnout dvě samostatné haly o celkové ploše 17 269 m 2 navržené s energetickým štítkem B. Jednu o rozloze 9 368 m 2 a druhou o rozloze 7 325 . Obě haly jsou doplněny administrativním zázemím. Park má velmi dobrou dopravní polohu, kromě přímého napojení na komunikaci I/14 jej lemuje i cyklotrasa spojující blízká města.

Druhý projekt, ANTRACIT Chotoviny, se nachází na pozemku o rozloze 67 254 m 2 na západním okraji obce Chotoviny, v blízkosti dálnice D3 as výbornou dostupností do Prahy. Na průmyslový park bylo vydáno platné územní rozhodnutí, které umožňuje výstavbu tří samostatných hal s celkovou zastavěnou plochou 23 425 m 2 . První a druhá hala mají po 7 780 m 2 , třetí hala nabízí 7 865 m 2 . „V současnosti připravujeme dokumentaci pro stavební povolení. Samotný začátek výstavby předpokládáme ve druhé polovině roku 2024 a otevření parku začátkem roku 2025. Prostory lze využít pro lehký průmysl nebo skladování. Všechny budovy jsou jednopodlažní a lze je rozdělit na několik nájemních jednotek,“ dodává Zuzana Bajgarová .

TS Crest Communications Ostrava s.r.o.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading