» Domů » Letecká doprava » Se Smartwings a Croatia Airlines ze Záhřebu a Bělehradu na fotbalové mistrovství světa

Se Smartwings a Croatia Airlines ze Záhřebu a Bělehradu na fotbalové mistrovství světa

Na letištích v Záhřebu a Bělehradě se pro nadcházející mistrovství světa ve fotbale objeví několik charterových letů, kromě pravidelných linek provozovaných oficiálním dopravcem sportovní události Qatar Airways, což zvýší jak frekvence, tak kapacitu obou hlavních měst.
Croatia Airlines bude provozovat let mezi Záhřebem a Dauhá 22. listopadu, den před prvním utkáním Chorvatského týmu ve skupině. Odlet spoje je naplánován na 08:00 ráno. Zpáteční let se uskuteční den po skončení zápasu. Do chorvatské metropole se odlétá 24. listopadu v 00:30. Chorvatsko hraje svůj úvodní zápas proti Maroku v 11:00 23. listopadu.
Česká společnost Smartwings získala 24. listopadu dva lety z Bělehradu do Dauhá s odletem ve 3:30 a v 5:00 ráno. Srbsko hraje svůj první zápas ve skupině téhož večera ve 22:00 místního času proti Brazílii. Dva letouny Boeing 737-800 pak budou provozovat linku mezi Dauhá a Ras Al-Khaimah ve Spojených arabských emirátech před zpátečním letem do srbské metropole následující ráno, 25. listopadu, s odletem v 7:40 a 8:10 místního času.
Očekávají se další změny, přičemž nasazení dalších letů bude velmi záviset na postupu obou týmů. Podle letišť v obou případech budou oba dopravci přidávat další spoje. Pravidlelnou linku mohou cestující využít z Vídně a Bělehradu, zato ze Záhřebu ne. 
Foto Smartwings
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes