» Domů » Letecká doprava » Boeing 737 MAX by mohl znovu létat

Boeing 737 MAX by mohl znovu létat

Blue Air Boeing 737 Max 8
Boeing 737 MAX, který je nyní povinně uzemněn by mohl získat regulační souhlas s obnovením létání v listopadu a vstoupit do provozu do konce roku, řekl v pátek hlavní evropský regulátor bezpečnosti letectví. ′′ Poprvé za rok a půl můžu říct, že je konec práce na MAXu “, uvedl Patrick Ky, výkonný ředitel EASA-European Union Aviation Safety Agency (EASA).
EASA očekává, že zruší svůj technický zákaz ′′ nedlouho ′′ po americkém Federal Aviation Administration (FAA), pravděpodobně v listopadu, ale národní provozní povolení potřebné pro obnovení létání jednotlivých leteckých společností v Evropě by mohlo trvat déle, řekl. Po 2 smrtelných pádech má MAX od března 2019 celosvětově zaracha, protože byl více, než nebezpečný, díky celé řadě pochybení ze strany výrobce Boeingu.
Všechny škody, které uzemněním letadel vzniknuli po celém světe leteckým dopravcům bude výrobce platit ještě nejméně 10 let.
Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes