• 06/07/2022 07:05

Austrian Airlines obnovuje lety z Vídně do Šanghaje

Stránka navštívena: 459
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 8 Sekund

Vídeň: Austrian Airlines oznámila v oficiálním oznámení obnovení mezikontinentálních letů z Vídně do Šanghaje od 2. října.

Dopravce patřící do skupiny Lufthansa také plánuje v následujících měsících zahájit linku do Pekingu. Rakouská národní letecká společnost dříve přerušila spojení s Čínou na začátku tohoto roku. Nyní se vracejí s týdenními lety do největšího centra říše Středního s možností rozšíření nabídky do hlavního města nejlidnatější země na světě.

Lety z Vídně do Šanghaje budou v pátek provozovány s Boeingem 767-300, který pojme 211 cestujících, z toho 26 v business a 167 v ekonomy. Stroj výrobce z Chicaga odletí v 13:30 a přistane v největším centru Číny v 6:00 následujícího dne. Po dni technické přestávky odletí B767-300 zpáteční let v každou neděli 10:10 a přistane ve Vídni v 15:45 téhož dne.

Austrian Airlines pozastavila na začátku tohoto roku všechny dálkové lety. V té době platila omezení pro cesty do Šanghaje a Pekingu. Některá mezikontinentální spojení byla obnovena v polovině roku, včetně tří se Spojenými státy, která byla zahájena v červenci.

Jsme rádi, že můžeme navázat spojení s Čínou. Mezikontinentální lety pomohou oživit náš hlavní uzel na vídeňském letišti, zdůraznil Andreas Otto, obchodní ředitel Rakouského dopravce. „I když dosažení předkrizové úrovně bude nějakou dobu trvat, podnikáme další kroky k jejímu překonání díky novým dálkovým spojením z Vídně,“ dodal Julian Jaeger, člen leteckého úřadu rakouského hlavního města.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %