Prodloužený víkend omezí ČD spojení Olomouce s Ostravou

Mimo rámec dlouhodobě platného výlukového jízdního řádu regionální dopravy na trati 271 v úseku Přerov – Lipník nad Bečvou v sobotu 26. září až do pondělí 28. září vždy od 10:30 do 15:30 hod. omezen provoz dálkových vlaků v úseku Olomouc,hl.nádr. – Ostrava-Svinov a Přerov – Bohumín

Reklamy

České Dráhy díky tomu musí přistoupit k následujícím opatřením

Vlak SC 507 bude odřeknut v úseku Praha hl. n. – Ostrava hl. n. bez náhrady.
Vlak IC 508 bude odřeknut v úseku Bohumín – Praha hl. n. bez náhrady.
Vlaky SC 505 a SC 506 budou odřeknuty v úseku Olomouc hl. n. – Ostrava hl. n. a opačně bez náhrady.

Vlaky EC 103, EC 130 a EC 131 budou v úseku Bohumín – Přerov a opačně nahrazeny autobusy náhradní dopravy. Náhradní doprava je organizována v odlišných časových polohách a trase podle výlukového jízdního řádu a neobsluhuje stanici Hranice na Moravě. Náhradní doprava navazuje ve stanicích Bohumín a Přerov na vlaky.

Vlak EC 114 je v úseku Bohumín – Olomouc hl. n. nahrazen autobusy náhradní dopravy. Vlak odjíždí ze stanice Olomouc hl. n. včas bez čekání na autobusy náhradní dopravy. Cestující z autobusů náhradní dopravy pro svoji další cestu využijí následný vlak.
Vlak EC 115 je v úseku Olomouc hl. n. – Bohumín nahrazen autobusy náhradní dopravy. Autobusy náhradní dopravy jsou vedeny ze stanice Olomouc hl. n. v dřívější časové poloze bez návaznosti od vlaku EC 115. Cestující ze směru Praha musí využít dřívějších spojů.
Vlak EC 116 je v úseku Bohumín – Olomouc hl. n. nahrazen autobusy náhradní dopravy. Vlak odjíždí ze stanice Olomouc hl. n. včas bez čekání na autobusy náhradní dopravy. Cestující z autobusů náhradní dopravy pro svoji další cestu využijí následný vlak.

Vlaky Ex 125 a Ex 127 jsou v úseku Olomouc hl. n. – Hranice na Moravě nahrazeny autobusy náhradní dopravy. Autobusy náhradní dopravy jsou vedeny ze stanice Olomouc hl. n. v dřívější časové poloze bez návaznosti od vlaků Ex 125, resp. Ex 127. Cestující ze směru Praha musí využít dřívějších vlaků R 887, resp. R 889.
Vlaky Ex 128 a Ex 126 jsou v úseku Hranice na Moravě – Olomouc hl. n. nahrazeny autobusy náhradní dopravy. Vlaky odjíždí ze stanice Olomouc hl. n. včas bez čekání na autobusy náhradní dopravy. Cestující z autobusů náhradní dopravy pro svoji další cestu využijí vlaku R 888, resp. R 886.

Vlak Ex 141 je v úseku Olomouc hl. n. – Ostrava-Svinov nahrazen autobusy náhradní dopravy. Vlak odjede ze stanice Bohumín včas. Cestující ze stanice Ostrava-Svinov ve směru Bohumín/Č. Těšín využijí ostatních pravidelných vlaků.
Vlak Ex 142 je v úseku Ostrava-Svinov – Olomouc hl. n. nahrazen autobusy náhradní dopravy. Vlak odjíždí ze stanice Olomouc hl. n. včas bez čekání na autobusy náhradní dopravy. Cestující z autobusů náhradní dopravy pro svoji další cestu využijí následný vlak.
Vlak Ex 143 je v úseku Olomouc hl. n. – Bohumín nahrazen autobusy náhradní dopravy. Autobusy náhradní dopravy jsou vedeny ze stanice Olomouc hl. n. v dřívější časové poloze bez návaznosti od vlaku EC 143. Cestující ze směru Praha musí využít dřívějších spojů.

Admin
Author: Admin