Foto Ryanair

Foto Ryanair

Ryanair, evropská letecká společnost č. 1, 11. března obnovila na dalších 5 let své partnerství se společností Vistair, předním poskytovatelem pokročilých systémů pro správu provozního obsahu a řízení bezpečnosti pro letecký průmysl. V rámci této obnovené smlouvy bude Ryanair i nadále používat přední systém správy dokumentů Vistair, DocuNet, k zefektivnění tvorby, distribuce a údržby provozních příruček, protože letecká společnost bude do roku 2034 nadále růst na 800 letadel a 300 milionů cestujících.

Reklamy

Provozní ředitel společnosti Ryanair, Neal McMahon, řekl :

„S potěšením oznamujeme prodloužení našeho dlouhodobého partnerství se společností Vistair o 5 let. Jakožto evropská letecká společnost č. 1 nám spolehlivý a účinný systém správy dokumentů DocuNet společnosti Vistair pomohl udržet provozní efektivitu a schopnost reagovat v rámci naší rozsáhlé flotily a komplexních operací. DocuNet i nadále plní naše vysoká očekávání a přispívá k našemu pokračujícímu silnému provoznímu výkonu, který zajišťuje, že Ryanair zůstane v popředí provozních norem a norem dodržování předpisů, protože do roku 2034 neustále rosteme na 800 letadel a 300 milionů cestujících.“

Dominic Clarke, obchodní ředitel společnosti Vistair, dodal :

„Jsme potěšeni, že můžeme prodloužit naše partnerství se společností Ryanair. Obnovení této smlouvy odráží důvěru, kterou Ryanair vkládá do Vistair a DocuNet. Jako největší evropská letecká skupina je prvořadá vynikající provozní výkonnost. Těšíme se, že budeme nadále podporovat Ryanair při dosahování provozní dokonalosti a udržování nejvyšších standardů dodržování předpisů.

V lednu 2024 oznámily společnosti Vistair a Comply365 svou fúzi a vytvořily předního globálního poskytovatele technologií shody, bezpečnosti a datového zpravodajství, které slouží leteckému, obrannému a železničnímu průmyslu.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading