Qatar Airways

Qatar Airways spojí Doha s Varšavou

Společnost Qatar Airways oznámila obnovení spojení z Dauhá do Varšavy od 1. července tohoto roku. Lety budou zatím obsluhovat letadla Airbus A320.

Po dobu dvou letních měsíců, nejméně do 31. srpna, nabídne dopravce ze Středního východu čtyři lety týdně mezi hlavním městem Kataru a Polskem. Let QR260 směrem na Arabský poloostrov odlétá v pondělí, středu, pátek a neděli v 18:00. Následně změní spojení na denně v 18 hod. s odletem z Varšavy a plánuje nasadit větší letadlo Airbus A330.

Reklamy
Qatar Airways
Qatar Airways

Speciální nabídka „Cestujte s důvěrou“ zaručuje platnost letenky po dobu dvou let od data vydání. Kromě toho můžete zdarma změnit datum cesty. Letenku lze vyměnit za voucher, který bude platit dva roky. Nejdůležitější informací je však plná náhrada v případě zrušení. Akce platí do konce tohoto roku.

Qatar Airways mezinárodní leteckou organizací Skytrax byla jmenována nejlepší leteckou společností roku 2019. Dopravce z Kataru také vyhrál v kategorii „nejlepší obchodní třída na světě“. Člen globální aliance „Oneworld“, před vypuknutím pandemie, umožnil cestujícím 1450 denních letů na více než tisíc letišť ve více než 160 zemích pomocí strojů B787, B777, A350, A380, A319 a A320 a A330. S flotilou více než 250 letadel byla nejrychleji rostoucí letecká společnost na světě, která chtěla přidat do své rostoucí sítě v roce 2020 taková místa, jako jsou Osaka v Japonsku, Santorini v Řecku, Dubrovník v Chorvatsku, Almaty a Nur-Sultan v Kazachstánu, Accra v Ghaně, Cebu na Filipínách , Lyon ve Francii, Trabzon v Turecku, Siem Reap v Kambodži a Luanda v Angole.Většina z plánovaných destinací bude přidána až příští rok. Oproti tomu Osaka a Lyon by měli být ještě letos rozlétány.

Admin
Author: Admin