Pokračování expanze společnosti AIT Worldwide Logistics v Malajsii a Singapuru

Společnost AIT Worldwide Logistics, globální lídr v oblasti řešení dodavatelského řetězce, otevřela dvě nové pobočky v jihovýchodní Asii, jednu v malajském Penangu a druhou v Singapuru. Díky těmto pobočkám se geografická působnost společnosti AIT v Asii rozšířila na šest zemí a podporuje zákazníky, kteří nadále diverzifikují zdroje komponentů a hotových výrobků.

Podle obchodního ředitele společnosti AIT Grega Weigela jsou nové prostory nejnovějším příkladem přizpůsobivosti a flexibility společnosti v reakci na měnící se požadavky zákazníků v regionu.

“Vytvoření specializovaných týmů v Malajsii a Singapuru ještě více podpoří silné obchodní aktivity společnosti AIT v jihovýchodní Asii a zároveň posílí vztahy s místními partnery,“ uvedl Weigel. “Zvyšující se přítomnost společnosti AIT pomáhá odesílatelům snižovat rizika tím, že ve svých dodavatelských řetězcích využívají širší škálu možností získávání zdrojů.“

Siau Hwee Tan, regionální ředitel společnosti AIT pro Singapur, Malajsii a Thajsko, je podřízen Wilsonovi Lee, senior viceprezidentovi pro Asii, a dohlíží na nové kanceláře AIT-Penang a AIT-Singapur, které poskytují komplexní spediční služby s hlavním zaměřením na letecký a námořní dovoz a vývoz.

“Výroba v jihovýchodní Asii, zejména v Malajsii, rychle roste a naši odborníci v obou nově otevřených pobočkách již poskytují služby zákazníkům z automobilového, průmyslového a technologického odvětví,“ řekl Lee. “Společnost AIT má také dobře zavedené globální sítě pro podporu speciálních přepravních požadavků pro maloobchodní prodej spotřebního zboží, logistiku potravin a vědy o živé přírodě, takže máme dobré pozici k tomu, abychom mohli zákazníkům z těchto odvětví nabídnout bezproblémový vstup na trh.“

Obě místa v Malajsii a Singapuru se nacházejí v blízkosti velkých letišť a námořních přístavů. Nová zařízení se připojují k více než desítce poboček AIT v Asii – a k více než 110 pobočkám po celém světě. Společnost očekává, že v roce 2024 otevře v regionu další provozovny.

logo AIT Worldwide Logistics

O společnosti AIT Worldwide Logistics

Společnost AIT Worldwide Logistics je globální spediční společnost, která pomáhá firmám růst díky rozšíření přístupu na trhy po celém světě, kde mohou prodávat anebo nakupovat své suroviny, jednotlivé složky a hotové zboží. Již více než 40 let se tento lídr v oblasti řešení dodavatelského řetězce se sídlem v Chicagu spoléhá na poradenský přístup a buduje celosvětovou síť a důvěryhodná partnerství v téměř všech odvětvích, včetně leteckého a automobilového průmyslu, maloobchodu, potravinářství, státní správy, zdravotnictví, špičkových technologií, průmyslu a věd o živé přírodě. Flexibilní obchodní model společnosti AIT, jenž je podpořen nastavitelnou a uživatelsky přívětivou technologií, umožňuje přizpůsobit dodávky ze skladů do lokality zákazníka prostřednictvím námořní, letecké, pozemní a železniční dopravy – a to včas a v rámci rozpočtu. Díky odborným týmovým kolegům, kteří jsou zaměstnáni ve více než 110 pobočkách po celém světě v Asii, Evropě a Severní Americe, nabízí společnost AIT rovněž komplexní služby v oblasti celního odbavení, správy stavu skladových zásob a služeb prováděných se zvláštní péčí a pozorností.

vizualizace AIT Worldwide Logistics

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Pokračování expanze společnosti AIT Worldwide Logistics v Malajsii a Singapuru

  1. Pokračování expanze společnosti AIT Worldwide Logistics v Malajsii a Singapuru – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 31/10/2023 at 11:14

    […] Continue reading Pokračování expanze společnosti AIT Worldwide Logistics v Malajsii a Singapuru … […]

Comments are closed.

%d