• Pá. Srp 19th, 2022

Pilot ve vězení za lhaní o zkušenostech s letáním, aby získal práci pro British Airways

Stránka navštívena: 125
0 0
Doba čtení příspěvku:55 Sekund

Craig Butfoy se přiznal ke čtyřem obviněním z podvodu poté, co falešně tvrdil, že získal a udržel si práci s BA CityFlyer a Stobart Air. Pilot byl uvězněn za lhaní o svých zkušenostech s létáním, aby získal práci u British Airways , uvedl Úřad pro civilní letectví (CAA).

Craig Butfoy z Matfieldu v Kentu falešně tvrdil, že mezi dubnem 2016 a březnem 2018 získal a udržel si práci s pobočkou British Airways BA CityFlyer se sídlem na londýnském letišti City a bývalou irskou regionální leteckou společností Stobart Air. Zadal falešné údaje a změnil záznamy ve svém letovém deníku, takže to vypadalo, že je zkušenější než skutečně byl.

Butfoy byl v pondělí u soudu Snaresbrook Crown Court ve východním Londýně odsouzen k 12měsíčnímu vězení poté, co se při dřívějším slyšení přiznal ke čtyřem obviněním z podvodu, podle CAA. Jonathan Spence, generální právní zástupce CAA, řekl: „Trestní stíhání Úřadu pro civilní letectví a uložený trest ukazují, že úřady pro civilní letectví a soudy berou trestné činy tohoto druhu velmi vážně. “Integrita pilota je jádrem bezpečnosti letectví a podnikneme všechny kroky nezbytné k udržení této pozice.”

BBC, Evening Standart

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

O autorovi

Podobné články k tématu  Muž našel u tratě protipanceřovou střelu