• 04/07/2022 02:42

Pilot JetBlue šel do práce opilý

Stránka navštívena: 108
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 11 Sekund
Pilot JetBlue byl ve středu před odletem vyloučen z kokpitu letadla poté, co si agenti Správy bezpečnosti dopravy všimli, že vypadá opilý.
Letadlo JetBlue mělo ve středu odlétnout z mezinárodního letiště Buffalo Niagara, když policie Niagarské hranice dopravního úřadu zakázala Jamese Cliftona, 52 let z letu poté, co je agenti TSA upozornili na pravděpodobnou opilost pilota, podle The Buffalo News.
Agenti TSA si všimli, že Clifton mohl být opilý, když míjel bezpečnostní kontrolu na letišti.
Policie NFTA udělala Cliftonovi zkoušku na alkohol s výsledkem alkoholu v krvi 0,17 %, což je podle zprávy více než čtyřnásobek standardů Federální letecké správy pro piloty. Podle zprávy byl plánovaný cíl letu Fort Lauderdale, na Floridě.
Po dechové zkoušce byl Clifton vzat do policejní vazby, než byl předán ostraze JetBlue. Mluvčí JetBlue sdělil FOX Business, že člen posádky zapojený do incidentu „byl zbaven svých povinností. “
„Bezpečnost zákazníků a členů posádky JetBlue je naší prioritou. Vždy dodržujeme všechna pravidla a požadavky DOT týkající se alkoholu a máme velmi přísnou nulovou toleranci vnitřní politiky alkoholu. Jsme si vědomi incidentu, ke kterému došlo dnes ráno v Buffalu, a plně spolupracujeme s Policií. Provádíme také vlastní interní vyšetřování. Člen posádky, který se to týká, byl zbaven svých povinností,“ uvedl mluvčí. Pokud se potvrdí, že pilot pil alkohol před nástupem do směny, pak bude propuštěn. Společnost musela zajistit na poslední chvíli náhradního pilota, aby odletěl let “včas” a nemuseli cestující čekat na odlet, nebo náhradní let.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %