ÖBB otevřela další místo Rail&Drive ve Wien Mitte

Od pátku ÖBB Rail&Drive umožňuje pohodlně a flexibilně cestovat z centra Vídně do cíle: ÖBB otevírá další místo ve Vídni s touto službou sdílení aut. Na vlakovém nádraží Wien Mitte jsou nyní k dispozici 3 vozidla, dva VW Golf a jeden VW Golf Variant. Auta pro sdílení aut se nacházejí v 5. patře garáže obchodního centra The Mall. Vjezd do garáže je z Gigergasse 2 a dostanete se k němu přes Marxergasse.

ÖBB Rail&Drive na 48 místech ve 37 městech

Nabídka sdílení vozů ÖBB Rail&Drive se neustále rozšiřuje. S nejnovější pobočkou ve Vídni Central nyní ÖBB nabízí 9 poboček ve Vídni a po celém Rakousku je to 48 poboček ve 37 městech. V současnosti je u ÖBB Rail&Drive registrováno 25 000 zákazníků. Celkem se dá vybrat z cca 400 vozidel.

E-mobilita

Počet e-aut se bude v následujících letech dále zvyšovat. Elektrické nabíjecí stanice s celkem 57 elektromobily jsou již k dispozici na 25 místech po celém Rakousku a trend je rostoucí. E-vozidla jsou v budoucnu plánována i v nové lokalitě Vienna Central. ÖBB nabízí zákazníkům udržitelný řetězec mobility a ekologické řešení pro první a poslední míli.

Výhody ÖBB Rail&Drive

Možnost rezervace vozu na posledních pár kilometrů ve Vídni a hlavních městech zemí i v menších městech činí cestování po železnici ještě atraktivnějším. Výhody jsou zřejmé:

  • celostátně po celém Rakousku,
  • různé typy vozidel podle vašich potřeb,
  • férové ​​ceny v závislosti na jednotlivé době pronájmu a ujeté vzdálenosti,
  • Vyzvednutí a vrácení vozidla možné kdykoliv,
  • 24/7 telefonická podpora z call centra.

Snadná registrace

Pro využití služby ÖBB Rail&Drive se zákazníci mohou snadno zaregistrovat online na  railanddrive.at nebo  wegfinder.at . Vozidlo lze zarezervovat ihned poté. Před prvním startem musí uživatelé dokončit registraci na prodejním místě ÖBB Rail&Drive, předložit řidičský průkaz a vyzvednout si zákaznickou kartu. Jízdy jsou účtovány na základě odstupňovaného času a ujetých kilometrů.

Foto © ÖBB Eisenberger

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “ÖBB otevřela další místo Rail&Drive ve Wien Mitte

  1. ÖBB otevřela další místo Rail&Drive ve Wien Mitte – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 29/10/2023 at 14:14

    […] Continue reading ÖBB otevřela další místo Rail&Drive ve Wien Mitte at Transport Minutes. […]

Comments are closed.

%d