B737 MAX Norwegian

Norwegian zahájí tuto zimu sedm tras z Londýna. Lety na jaře do New Yorku

Norwegian zahájí 9. prosince sedm nových transatlantických tras z Londýna, Gatwicku. Frekvence dálkových letů do Spojených států se bude postupně zvyšovat.

Do konce roku bude nízkonákladový dopravce létat do Bostonu, Los Angeles, Miami, New Yorku, Orlanda, San Francisca a Tampa na Floridě. Hlavní město státu Massachusetts získá od 7. ledna do 21. března pět letů týdně do Londýna. Poté bude tato trasa provozována denně. 

Reklamy

Kalifornský hlavní uzel také získá pět týdenních spojení do Londýna od 11. do 14. února. Později se počet letů na této trase zvýší na devět týdně. Cestující v Miami od 12. do 22. února budou mít také pět týdenních letů do britského hlavního města. Později se budou moci jednou denně přepravovat do jednoho z největších center v Evropě.

Norwegian od 9. ledna do 27. března bude provozovat šestnáct letů na newyorského letiště JFK. Začátek jara přinese službu třem letům denně!

Orlando bude spojeno s Londýnem třikrát týdně od 11. do 21. února. Později se počet letů v této trase zdvojnásobí a zvýší se na šest týdně. San Francisco bude provozováno z Londýna třikrát týdně od 19. ledna do 23. února. Později se jejich počet zvýší na čtyři. Tampa bude mít konečně dva týdenní lety do britského hlavního města od 11. do 27. března. Na začátku jara se jejich počet zvýší na tři za týden.

Od července letošního roku nabízí Norwegian již 758 letů týdně z Bergenu, Osla, Kodaně a Stockholmu. Nízkorozpočtový dopravce v současné době létá pětkrát týdně z londýnského Gatwicku do dánského hlavního města a denně provozuje lety do norského hlavního města.
Admin
Author: Admin