Nové logo Norwegian používané od března 2024

Nové logo Norwegian používané od března 2024

Společnost Norwegian poprvé od svého založení před 20 roky v roce 2002 modernizuje svůj vizuální profil a logo.

Reklamy

Logo a značka Norwegian jsou velmi dobře známé a ceněné a jsme na to velmi hrdí. I když se nyní obnovujeme, slibujeme, že nás naši zákazníci poznají. Po více než 20 letech je na místě modernizace, která dává Norwegian modernější, vřelejší a jasnější výraz, který nás bezpečně přenese do dalších 20 let, říká Christoffer Sundby, výkonný viceprezident pro trh a zákaznický servis společnosti Norwegian.

Norwegian má stejné logo od svého založení v roce 2002 a má výraz a značku, která je dobře zavedená. Východiskem pro změnu je jednak potřeba přizpůsobit vizuální profil dnešním požadavkům a potřebám v marketingové práci, ale také touha jasněji ukázat osobnost a jedinečnost firmy a značky. Upgrade se uskuteční v době, kdy společnost v roce 2022 oslaví 20 let a při stejné příležitosti se vydá na kurz, aby se stala nejoblíbenější a nejspolehlivější leteckou společností v Evropě.

Naše nová vizuální identita má bohatší paletu barev, nový typografický výraz a styl obrázků a flexibilnější systém rozvržení. Těšíme se, až to ukážeme, jak interně, tak externě. Zavedení neproběhne přes noc. Začneme v digitálních kanálech a poté budeme postupně a strukturovaně aktualizovat ve všech komunikačních oblastech, kancelářích, letištích i v samotných letadlech. Staré a nové mohou bezpečně žít po určitou dobu vedle sebe. Začátkem března bude nový profil a logo poprvé viditelné v našich vlastních i externích médiích, říká Camilla Aspen, kreativní ředitelka Norwegian.

Nový vizuální profil připravilo marketingové oddělení Norwegian, které vede Eirik Bryn, společně s Try Design. Z norštiny projekt vedla kreativní ředitelka Camilla Aspen.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading