New Holland vyhrává zlatou medaili Agritechnica 2023 za koncept New Combine a dvě stříbrné medaile za T7 Methane Power LNG a za traktory T4 Electric Power

Společnost New Holland Agriculture získala na veletrhu Agritechnica 2023 tři medaile za inovaci. Značka získala jedinou zlatou medaili přidělenou komisí a dvě stříbrné medaile.

Reklamy

Zlatou medaili získal celkový koncept nové sklízecí mlátičky Twin Rotor, která bude představena ve světové premiéře na veletrhu Agritechnica v listopadu 2023.

Dvě stříbrné medaile získaly nové položky New Holland v portfoliu traktorů s alternativním pohonem: T7 Methane Power LNG (Liquified Natural Gas) a T4 Electric Power . Oba traktory byly poprvé představeny během CNH’s Tech Day v prosinci 2022 v Arizoně v USA.

Carlo Lambro , Brand President společnosti New Holland Agriculture řekl: „Tyto medaile jsou pro New Holland neuvěřitelné úspěchy a jsme nesmírně hrdí na práci, kterou odvedly všechny týmy. Odměňují náš segment sklizňových strojů, oblast, kde má New Holland silnou pověst a léta vyniká skvělými výsledky. Tato zlatá medaile je potvrzením našeho úsilí a živí nadšení pro nadcházející uvedení nového kombajnu. Stříbrné medaile nejsou o nic méně důležité, protože obě patří produktům, které představují náš závazek v oblasti udržitelnosti a výzkumu a investic do alternativních pohonů. Zasloužené ocenění pro T7 LNG i T4 Electric. Moje gratulace patří týmům, které tvrdě pracovaly na tomto výsledku.“

Nový revoluční Combine

Foto CNH Industrial

Na Agritechnica New Holland představí zbrusu nový kombajn , který staví na úspěchu současné vlajkové lodi řady CR, na čele s držitelem světového rekordu ve sklizni, CR10.90.

Nová sklízecí mlátička , která se má vyrábět v Centru excelence sklizně v New Holland v Zedelgemu v Belgii , byla přepracována tak, aby poskytovala vyšší výkony , snižovala ztráty zrna a přidala více automatizace , kterou požadují farmy zítřka.

Zatímco se blíží 50. výročí přelomové technologie New Holland Twin Rotor™ v roce 2025, tato nová sklízecí mlátička také upozorní na výhodu této důležité funkce, která způsobila revoluci ve způsobu, jakým zemědělci sklízeli a která je nyní součástí DNA společnosti New Holland. Stále je to díky technologii Twin Rotor, že nový CR může nabídnout nejnižší trhlinu zrna na trhu.

Nový kombajn bude mít zbrusu nový styl a bude představen veřejnosti první den Agritechnica, 12. listopadu v 10 hodin na stánku New Holland (hala 3, stánek A48).

T7 Methane Power LNG: budoucnost metanu a klíč k udržitelné oběhové ekonomice

První ze dvou stříbrných medailí byla udělena traktoru T7 Methane Power Liquified Natural Gas , nyní prototypu produkčního záměru. Traktor, který byl odhalen v prosinci 2022 během CNH Industrial Tech Day, bude

Foto CNH Industrial

jedním z vrcholů pro New Holland během Agritechnica 2023 v listopadu v Hannoveru. Byl vytvořen vlastním designérským týmem CNH Industrial s novou barvou „Clean Blue“ a vnějšími prvky, které odpovídají budoucímu charakteristickému designovému stylu značky alternativních paliv.

Se svými 270 hp nový T7 Methane Power LNG splňuje požadavky na výkonné stroje s vysokým výkonem, které produkují nižší emise a provozní náklady . Schopnost autonomie je více než zdvojnásobena díky použití zkapalněného metanu a prostor je optimalizován pomocí kryogenní nádrže z nerezové oceli.

Stejně jako všechny nejnovější modely v portfoliu New Holland s vysokým výkonem obsahuje řešení Precision Land Management pro zvýšení produktivity a udržitelnosti spolu s nejnovějšími inovacemi v oblasti ergonomie a designu.

T7 Methane Power LNG odpovídá integrovanému přístupu k oběhovému hospodářství navrženému společností New Holland spolu se startupem Bennamann se sídlem ve Velké Británii, aby se snížila uhlíková stopa v zemědělství a vytvořily se energeticky nezávislé farmářské systémy. Řešení se točí kolem sběru, zpracování a skladování fugitivního metanu za účelem výroby čištěného kapalného plynu, který pohání traktory, generuje dodatečné příjmy a vytváří pozitivní, čistý cyklus pro farmy všech velikostí.

T4 Electric Power: nástroj, který kombinuje výkonnou čistou energii bez emisí se špičkovou autonomní technologií

Traktor New Holland T4 Electric Power je vítězem druhé stříbrné medaile za inovaci. Bezemisní a tichý traktor představuje na trhu novou třídu traktorů, Utility Electric , a představuje pozoruhodný krok směrem k zemědělství s nulovými emisemi.

Převratný užitkový tahač představuje první krok společnosti New Holland v jejím strategickém plánu na elektrifikaci a nejnovější přírůstek do inovativní řady alternativních zdrojů energie, jako je T7 Methane Power LNG (Liquified Natural Gas) a T6.180 Methane Power. ,

Lepšího výkonu než u vznětového motoru s vysokým točivým momentem a rychlejšími reakcemi bylo dosaženo již od nejnižších rychlostí, T4 Electric Power nabízí jmenovitý výkon 55 kW a podporuje novou úroveň jízdních zážitků. Hladký a pozvolný přísun výkonu při nízkých rychlostech a konstantní přísun výkonu při vysokých otáčkách zlepšuje ovládání a přesnost obsluhy při aplikacích s nářadím a nakladačem.

Je to ideální řešení pro provozy s nižším výkonem, vhodné pro smíšené farmy, seno a píce, dobytek, mlékárenství, obce, letiště, sady a speciální aplikace. Hospodářská zvířata zlepšila komfort a pohodu pro dobytek, stejně jako noční provoz obcí je zaručen také velkým snížením hluku.

Autonomní funkce a kreativní režimy podpory operátora , jako je režim Follow Me, Invisible Bucket, 360° Awareness, PTO Guardrail a Route Mode, jsou také součástí inovativního charakteru T4EP, jehož cílem je zlepšit každodenní farmářské operace, precizní řešení, telematiku a bezpečnost. stejně jako diagnostika a servis.

Díky designu zaměřenému na řešení současných zemědělských výzev, jako je zvýšené vlastnictví celkových nákladů (TCO), nedostatek pracovních sil a rostoucí nedostatek kvalifikované pracovní síly na farmách, díky těmto vynikajícím vlastnostem je T4EP na trhu ještě jedinečnější.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

One Reply to “New Holland vyhrává zlatou medaili Agritechnica 2023 za koncept New Combine a dvě stříbrné medaile za T7 Methane Power LNG a za traktory T4 Electric Power”

Comments are closed.