» Domů » Silniční doprava » Automobilky » MAN Truck & Bus Germany strategicky rozšiřuje svou servisní síť

MAN Truck & Bus Germany strategicky rozšiřuje svou servisní síť

Hiltl Truck Service GmbH je novým servisním partnerem MAN a převzala servisní společnosti v Plauen, Siegsdorf a Zwickau. Lidé (zleva doprava): Christoph Huber, generální ředitel MAN Truck & Bus Deutschland GmbH, Hendrik Lehmbrock a Dieter Hohlfelder (oba Hiltl Truck Service GmbH).

Hiltl Truck Service GmbH je novým servisním partnerem MAN a převzala servisní společnosti v Plauen, Siegsdorf a Zwickau. Lidé (zleva doprava): Christoph Huber, generální ředitel MAN Truck & Bus Deutschland GmbH, Hendrik Lehmbrock a Dieter Hohlfelder (oba Hiltl Truck Service GmbH).

MAN Truck & Bus Germany výrazně investuje do rozšiřování své servisní sítě. Nedávno vznikly dvě zcela nové servisní společnosti ve Wiesbadenu a Schweinfurtu. Vlastní servisní společnosti MAN v Gerolsteinu, Schwarzenbeku a Hamburg-Moorfleet také byly nebo budou rozšířeny. Společnost Hiltl Truck Service GmbH je navíc novým servisním partnerem MAN a převzala servisní společnosti v Plauen, Siegsdorf a Zwickau.

  • MAN Truck & Bus Deutschland GmbH investuje do rozšíření servisní sítě
  • Rozšíření vlastních servisních společností MAN v Gerolsteinu, Schwarzenbeku a Hamburg-Moorfleet
  • Nový servisní partner MAN Hiltl Truck Service GmbH převezme od roku 2023 servisní společnosti Plauen, Siegsdorf a Zwickau.

S celkem 140 vlastními a více než 200 soukromými servisními společnostmi nabízí MAN svým zákazníkům jednu z nejrozsáhlejších a nejefektivnějších servisních sítí v Německu. Aby to bylo připraveno i na tři hlavní budoucí témata elektromobility, digitalizace a automatizace, výrobce užitkových vozů již několik let intenzivně investuje do obnovy a rozšíření dílen. Vlastní servisní zařízení MAN v Kasselu, Offenburgu, Göppingenu, Geolsteinu, Wildau, Pilstingu, Wiesbadenu a naposledy ve Schweinfurtu byly v posledních letech rozsáhle zrekonstruovány nebo kompletně přestavěny. V roce 2023 se také rozšíří servisní operace ve Schwarzenbeku a Hamburg-Moorfleet.

Dne 1. ledna 2023 se novým servisním partnerem MAN stala společnost Hiltl Truck Service GmbH z Altdorfu u Norimberku a zároveň převzala tři servisní společnosti MAN v Plauen, Siegsdorf a Zwickau.

„Velmi nás těší, že můžeme přivítat Hiltl Truck Service GmbH jako nového partnera v naší servisní síti. S Hiltl Truck Service GmbH se nám podařilo získat silnou rodinnou firmu, která je v oboru dobře známá a má desítky let zkušeností v sektoru užitkových vozidel. Bude i nadále doplňovat naši servisní síť na třech místech,“ vysvětluje Christoph. Huber, generální ředitel MAN Truck & Bus Deutschland GmbH.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes