» Domů » Městská doprava » Arriva Trnava testuje vodíkové CAETANO H2

Arriva Trnava testuje vodíkové CAETANO H2

Společnost Arriva začala v provozu testovat vodíkový autobusu CAETANO H2 City Gold kolem historického centra Trnavy. Autobus bude jezdit od 10. do 12. ledna 2023 na lince č.j. 16 v běžném provozu, jízdy pro cestující budou bezplatné. K dispozici bude také mobilní čerpací stanice na vodík.

Cílem středoevropské H2 Bus Roadshow je představit odborné a laické veřejnosti městský vodíkový autobus. Organizátorem akce je Národní Vodíková Asociace Slovenska, ve spolupráci s Hydrogen Europe a partnery – Město Trnava, ARRIVA Trnava, dodavatelem plynů Messer Tatragas a areálem Empark.

Zveme vás na zkušební jízdu, zastávky vodíkového autobusu na lince č.j. 16 jsou: Nemečanka, Trstínská – Skladová, Trstínská – Cukrová, Š. Moyzesa – Tibenský, Š.Moyzesa, Botanická – Jednota, Přednádraží – Botanická, J. Bottu, Studentská – ZŠ, Studentská – Orion, Hospodářská, Železniční stanice, Kollárova, Sladovnická, Bernolákova – Kriváň, Bernolákova, Konia , Nová, Nová – TMT, Nová – OC OBI.

foto Arriva Trnava

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes