• Út. Srp 16th, 2022

Malaysia Airlines zvýší frekvenci mezinárodních letů

Malaysia Airlines planes are seen parked at Kuala Lumpur International Airport, amid the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Sepang, Malaysia October 6, 2020. REUTERS/Lim Huey Teng
Stránka navštívena: 208
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 0 Sekund

Zatímco se Malajsie připravuje na znovuotevření svých hranic pro plně očkované cestující od 1. dubna 2022, její národní dopravce Malaysia Airlines oznámil , že posiluje své lety do mezinárodních destinací. Od 27. března 2022 zvýšuje letecká společnost frekvenci své vlajkové trasy Kuala Lumpur-Londýn na 11krát týdně a od 1. července 2022 se vrátí k plnému dvojnásobnému dennímu provozu. Ve stejný den také Malaysia Airlines obnoví své komerční služby do indických měst Nové Dillí, Bangalore, Bombaj, Chennai a Hajdarábád.

Od 1. dubna 2022 zvýší letecká společnost spojení do Bangkoku ze sedmikrát týdně na 14krát týdně a do Phuketu z jednou týdně na třikrát týdně. Stalo se tak poté, co Thajsko nedávno zmírnilo své vstupní požadavky pro plně očkované mezinárodní cestovatele.

Dne 11. března 2022 společnost Malaysia Airlines znovu zahájila své lety na Bali v Indonésii s lety provozovanými jednou týdně. Plně očkovaní cestující cestující do Singapuru mohou nadále navštěvovat pomocí schématu Vaccinated Travel Lane (VTL) z Kuala Lumpur a Penangu.

Lety letecké společnosti do Austrálie se také zvýší z pětikrát týdně na sedmkrát týdně do Sydney a ze dvoukrát týdně na pětkrát týdně do Perthu po stabilní poptávce po cestování v Austrálii od doby, kdy se země v únoru 2022 znovu otevřela turistům.

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

O autorovi

Podobné články k tématu  Senior Mobile nová služba Rakouských ÖBB