» Domů » Městská doprava » Kolaps dopravy do části Brna

Kolaps dopravy do části Brna

DPmB vůz 1723, foto Petr Squ

V přibližně 18:20 došlo na zastávce Krematorium k nehodě tramvaje na lince 8, směřující do smyčky Líšeň, Mifkova na druhém konci města. V prostoru zastávky došlo ke zlomení koše vozu a následnému kolapsu linek 6 a 8, které v důsledku stavby tratě k Bohunické nemocnici jezdí do smyčky Švermova. Náhradní autobusy nestíhali v jednu chvíli obsluhovat zastávky a dojíždět na čas, některé spoje zcela vynechali na co si stěžoval pán Patrik, který to komentoval slovy co se dnes sere to je snad vše, kam jedu a potřebuji MHD, když nejde o nehodu dvou aut, tak tam zdechne vůz MHD, nebo má nehodu samotný vůz MHD a zase někam přijedu pozdě a ne svoji vinnou.

Další si stěžoval, že spoj linky X8 zcela vynechal v 18:47 od Ústředního hřbitova, kam přesměroval dopravní podnik linky 6 a 8. Poměrně dost cestujících si stěžovalo okolo 18:30 na nedostatečnou informovanost řidičů i cestujících u Ústředního Hřbitova, kteří marně čekali na náhradní autobusy, aby se dostali na sídliště a domů.

 

Foto: Peter Squ

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes