» Domů » Letecká doprava » Jan Čáp, zkušený manažer se zahraniční praxí, se vrací do AERO a posiluje nejužší vedení

Jan Čáp, zkušený manažer se zahraniční praxí, se vrací do AERO a posiluje nejužší vedení

Jan Čáp, foto Aero Vodochody

Jan Čáp od 23. ledna posiluje nejužší vedení největšího leteckého výrobce v České republice. Zkušený manažer se po třech letech vrací do AERO na pozici výkonný viceprezident a Chief Industrial Officer. Bude mít na starosti kompletní dodavatelský řetězec od operativního nákupu přes výrobu a montáže až po výstupní kontrolu kvality.

„Posilujeme tým o silného manažera se zkušenostmi ze zahraničí, který zastřeší celý náš výrobní proces. Věřím, že díky jeho zkušenostem a schopnostem ještě zrychlíme sériovou výrobu letounů a budeme ji směřovat k LEAN procesům, Průmyslu 4.0 a připravenosti na implementaci nového informačního systému ERP,“uvádí Viktor Sotona, prezident a Chief Executive Officer AERO.

Jan Čáp má mnohaleté zkušenosti s leteckou výrobou, a to jak z tuzemska, tak ze zahraničí. Podílel se na nastavení letecké výroby v rámci GE Aviation ve Velké Británii. Získal zkušenosti v automobilovém, elektrotechnickém a převážně leteckém průmyslu v mezinárodních společnostech Avon Rubber plc., Continental AG, Precision Castparts Corp., General Electric, Moog Inc. a také AERO, kde působil na stejné pozici v letech 2017–2019.

„Za zásadní považuji zrychlení modernizace, která nám umožní zefektivnění výrobního procesu, zvýšení kapacity produkce a jejího celkového objemu. AERO tak bude připraveno na stále rostoucí poptávku. Klíčové přitom bude i posílení personálních kapacit,“ uvádí Jan Čáp k prioritám v jeho nové pozici výkonný viceprezident a Chief Industrial Officer.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes