Itabus je novým Italským dopravce spojující Itálii od severu po jih, zatím výjma Sardinie, kde zatím nepůsobí. Do svého začátku si vybral více, než kvalitní a luxusní vozy Neoplan Skyliner a MAN Lion’s Coach, které postupem času budou v počtu až 300 ks. Všechny vozy budou patrové v luxusním provedení. Autobusy jsou vybaveny motory nejnovější generace Euro 6D, kategorie produkující nejnižší množství znečišťujících emisí. Projekt Itabus předpokládá celkové investice v období 2021-2025 přibližně 200 milionů EUR. První autobusy vyrazili 27. května.

Reklamy

Zakládajícími členy je skupina italských podnikatelů, jako Flavio Cattaneo, Luca Cordero di Montezemolo, Angelo Donati, rodina Seragnoli a Gianni Punzo (který je také čestným prezidentem společnosti Itabus).

Do svého začátku si vybral spolupráci s jedním z hlavním partnerů pro prodej jízdenek a italským lídrem v oblasti integrované mobility společností Telepass: prostřednictvím aplikace Telepass Pay bude ve skutečnosti možné koupit jízdenky na autobus se zabezpečenou a rychlou platbou pouze pomocí vašeho smartphonu.

Chcete-li zakoupit jízdenku Itabus, jednoduše spusťte mobilní aplikaci Telepass Pay, kterou lze stáhnout na smartphony Android a iOS, přejděte do oblasti vyhrazené pro Coach Service integrovanou v aplikaci, abyste si mohli zobrazit čas a cenu jízdenky, a pokračujte Způsob platby. Z aplikace si uživatel může také prohlédnout všechny podrobnosti jízdenky, které se musí ukázat řídicímu personálu při nástupu. Během fáze nákupu si navíc zákazník může zakoupit letenky pro sebe nebo pro jiné osoby, zvolit si požadované cestovní prostředí (Comfort + nebo Top), možnost Flex, sedadlo nebo další doplňkové služby (např. další zavazadla).

„Partnerství se společností Itabus – vysvětluje Gabriele Benedetto , generální ředitel společnosti Telepass – nám umožňuje rozšířit ekosystém Telepass ve světě cestování a nabídnout zákazníkům jednoduchost a rychlost nákupu autobusových jízdenek prostřednictvím aplikace, aby se mohli pohybovat mezi italskými městy, která jsou také od sebe velmi vzdálené “.

“Díky tomuto novému partnerství se společností Telepass obohacujeme nabídku, která je k dispozici našim cestujícím, a garantujeme bezpečný, rychlý a přístupný způsob nákupu pro každého – dodává generální ředitel společnosti Itabus.” Enrico Zampone. Itabus je mladá společnost, která neustále hledá inovace a která chce v této fázi restartu přispět k oživení celého odvětví dopravy a cestovního ruchu nejenom v Itálii“.

Foto: Itabus, MAN / Neoplan Italia

Admin
Author: Admin

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading