» Domů » Silniční doprava » Hořící pneumatiky a řetězová nehoda na D10

Hořící pneumatiky a řetězová nehoda na D10

Foto HZS SČK

Foto HZS SČKKriminální akt neznámého pachatele, který zapálil pneumatiky u dálnice D10 – 65,5km ve směru z Turnova na Prahu – 21 vozidel. Na místě zasahovali všechny složky IZS. Zjištěno bylo prozatím 7 zraněných (5 lehkých, 2 středně těžkých). Dálnice byla uzavřena ve směru na Turnov. Později obousměrně.

Pravděpodobnou příčinou hromadné dopravní nehody je pálení pneumatik u mostu, kdy hustý dým a černý kouř ztížil viditelnost na tělese dálnice.

Dálnice ve směru do Turnova bude ještě několik hodin uzavřena. Směr do Prahy je průjezdný. Hasiči osvětlují místo nehody, současně hasí hořící pneumatiky, u dálnice, které neznámí pachatel zapálil. Policie ČR v souvislosti s tímto činem zahájila úkony trestního stíhání pro podezření z úmyslného ublížení na zdraví a obecného ohrožení na zdraví proti neznámému pachateli, jak se na místě vyjádřili příslušníci Policie ČR, kteří sbírali stopy. 

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes