GSF RailInfra přináší SoundSafe pohyblivý prototyp

GSF RailInfra s hrdostí představuje svůj nejnovější produkt; SoundSafe Movable. SoundSafe Movable je nový a inovativní koncept mini protihlukové bariéry.

Odstraněním hlavních nevýhod mini protihlukové stěny; jeho dopadu na strukturu trati a na procesy údržby představujeme nové řešení pro zmírnění hluku. Tento nový koncept umožňuje přímou náhradu 3 metry vysoké protihlukové stěny za 90 cm vysokou. Odstraní se tak většina negativních dopadů protihlukových stěn na místní obyvatele (např. přerušované výhledy a vržené stíny). Kromě toho, protože je potřeba méně materiálu, zlepšuje se také ekologická stopa.

Díky inovativnímu základu a nové otočné nosné konstrukci může nyní umístit protihlukové stěny blízko zdroje hluku a zároveň udržovat základ ve vzdálenosti od koleje. Unikátní kloubová nosná konstrukce umožňuje rychlé odsunutí celé protihlukové stěny pro účely údržby a podobně.

V doprovodném videu představuje své prototypy, které byly dodány v Railcenter v Amersfoort (Nizozemsko) v září 2023. Získané zkušenosti umožňují dokončit produkt a nezbytné dokumenty o shodě.

Prototypy byly použity k ověření a testování jak mechanického konceptu, tak zvukového zmírnění konceptu. Nezávislá poradenská a inženýrská firma DGMR provedla akustická měření, aby poskytla nezvratný důkaz účinnosti SoundSafe Movable.

SoundSafe Movable bude připraven k dodání v roce 2024 s dřevěnými a ocelovými panely (životnost je garantovaná 50 let pro oba). Nosnou konstrukci lze také namontovat vhodné zvukově izolační panely od třetích stran. GSF-RailInfra je malá inovativní společnost se sídlem v Nizozemsku.

TZ, foto a video GSF RailInfra

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “GSF RailInfra přináší SoundSafe pohyblivý prototyp

  1. GSF RailInfra přináší SoundSafe pohyblivý prototyp – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 25/09/2023 at 09:19

    […] Continue reading GSF RailInfra přináší SoundSafe pohyblivý prototyp at Transport Minutes. […]

Comments are closed.

%d