Fajnbus rozšiřuje nabídku o Slovensko

Plzeňský dopravce FajnBus, která momentálně jezdí linku Praha – Mikulov rozšiřuje nabídku. Cílí zvláště na studenty ze Slovenska, kteří studují v Česku. Spojení pak nabídne z Brna v pátek v 16 hodin, do Trnavy přijede v 19:25. Spoj jede přes Hodonín, kudy moc dopravců nejezdí na Slovensko.

Reklamy
Kromě velkých měst Brna a Hodonína budou na Moravě ještě zastávky v tradičních vinařských obcích Mutěnice a Čejč (jsme specialisti na vinařské oblasti – Mutěnice a Čejč tak doplní naše stávající vinařské zastávky Valtice, Lednice, Sedlec, Podivín a Mikulov – a již brzy připravujeme další linku, která zahrne i další oblíbené vinařské cíle).
Na Slovensku budou kromě zastávek v Holíči, Senici, Trnavě, Seredi a Nitře také zastávky na znamení v obcích Popudinské – Močidlany a Radošovce – s cílem nabídnout zejména studentům i z těchto obcí možnost pohodlného cestování do škol v Brně, říká ředitelka FajnBus Veronika Brotanová.
Návrat do Brna bude v neděli z Trnavy ve 12:15, do Brna přijede spoj v 15:40. Cena jízdenky pak Brno – Nitra vyjde na 300 korun. Z Brna do Trnavy pak za 225 korun. Spoje na lince budou návazné na linku Praha – Mikulov.
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

One Reply to “Fajnbus rozšiřuje nabídku o Slovensko”

Comments are closed.