Eurowings plánuje rekordní nabídku destinací na léto

Foto © Eurowings

Více Evropy pro všechny – to je příslib nového letního řádu Eurowings na rok 2024 s více než 440 různými trasami poprvé. Největší německá letecká společnost pro volnočasové období výrazně rozšířila nabídku letů ze svých hlavních základen a cestovatele bude létat do více než 150 destinací ve 39 zemích. Ať už dovolená na pláži, památky ve velkých evropských městech nebo setkání s obchodními partnery – pro každou cestovní příležitost v roce 2024 se najdou ty nejlepší spojení.

Reklamy
Tyto destinace jsou nově v programu ze základen Eurowings v Německu:

Z Berlína

Celkem 32 přímých destinací
Novinka: jedenáct letů týdně (denně kromě sobot) do Vídně (Rakousko) a Curychu (Švýcarsko), dva do Erbilu v Iráku, každý jeden do Tivatu v Černé Hoře a Jerevanu
Kolem 21 letů týdně na Mallorcu

Z Düsseldorfu

 Celkem 112 přímých destinací
Novinka: tři lety týdně do Florencie v Itálii, každý po dvou do Iasi v Rumunsku, Tel Avivu (Izrael) a Tangeru v Maroku a jeden do Marrákeše (Maroko)
Až 64 letů týdně na Mallorku

Z Hamburku

 Celkem 60 přímých destinací
Novinka: čtyři lety týdně do Manchesteru v Anglii, dva do Jerez de la Frontera ve Španělsku a Erbil v Iráku a jeden do Zakynthosu (Řecko)
Až 42 letů týdně na Mallorcu

Z Hannoveru

 Celkem 14 přímých destinací
Novinka: silné zaměření na Itálii s Římem (4 lety týdně), Catanií a Neapolí (3) a také Bari, Olbia a Lamezia Terme (2). Kromě toho jsou 4 lety týdně do Málagy (Španělsko) a dva do Fara (Portugalsko).
Až 18 letů týdně na Mallorcu

Z Kolína nad Rýnem

Celkem 71 přímých destinací
Nové spojení: dva lety týdně do Kišiněva v Moldavsku a do Santiaga de Compostela ve Španělsku
Až 47 letů týdně na Mallorku

Z Norimberku

Celkem 7 přímých destinací
Novinka: zaměření na Řecko se třemi lety týdně do Heraklionu na Krétě a dvěma na Rhodos
Až 14 letů týdně na Mallorcu

Ze Stuttgartu

Celkem 73 přímých destinací
Novinka: tři lety týdně do Edinburghu (Skotsko) a Manchesteru (Anglie), dva do Iasi (Rumunsko) a Ki șin ău (Moldovsko) a jeden do Reykjavíku na Islandu
Až 42 letů týdně na Mallorcu
Cestující Eurowings z Německa nejsou jediní, kteří se mohou těšit na širokou škálu nabídek. Z nových destinací Nice, Tallinnu a Valencie budou v létě 2024 těžit i cestující z České republiky (Prahy). Ze Stockholmu jsou novými přírůstky do programu také města Salzburg a Bejrút. V budoucnu budou také přímé spoje z Palma de Mallorca do Erfurtu.
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

One Reply to “Eurowings plánuje rekordní nabídku destinací na léto”

Comments are closed.