• Pá. Srp 19th, 2022

Emirates přidá bitcoiny jako platební službu

Kvě 15, 2022 , , , ,
Stránka navštívena: 122
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 21 Sekund

Vlajkový dopravce Spojených arabských emirátů Emirates zvažuje implementaci pokročilých řešení digitálních plateb, řekl místním médiím provozní ředitel (COO) letecké společnosti Adel Ahmed Al-Redha.  Podle zprávy Arab News zveřejněné 11. května 2022 se letecká společnost se sídlem v Dubaji připravuje na nábor dalších zaměstnanců pro navrhování a vývoj zákaznických aplikací, kde dopravce přidá možnosti platby v kryptoměně pro své zákazníky.  

Podle Adela Ahmeda Al-Redha se Emirates v současnosti soustředí na pokročilá platební řešení v bitcoinech a také na přidávání sběratelských předmětů nezaměnitelných tokenů (NFT) na webové stránky dopravce pro budoucí obchodování.  COO nezveřejnil, kdy Emirates očekávají implementaci nové platební služby, ale vysvětlil, že cílem dopravce je spustit metaverse a NFT, aby sladil podnikání s leteckými společnostmi s „vizí SAE pro digitální ekonomiku“. Dodal, že budou přizpůsobovat technologii blockchain pro sledování záznamů o flotile letecké společnosti. 

„NFT a metaverse jsou dvě různé aplikace a přístupy. S metaversem budete schopni transformovat celé své procesy – ať už jde o provoz, školení, prodej na webu nebo kompletní zkušenosti – do aplikace typu metaverse, ale co je důležitější, udělat z něj interaktivní,“ Adel Ahmed Al-Redha bylo citováno, vyjádření. 

Generální ředitel letecké společnosti Ahmed bin Saeed Al Maktoum byl první, kdo oficiálně naznačil spuštění NFT a metaverse zkušeností společnosti Emirates v dubnu 2022. Generální ředitel odhalil plány dopravce „vybudovat v metaverzu charakteristické zkušenosti se značkou, vedle sběratelských a užitkových technologií. založené NFT“ během nadcházejících měsíců roku 2022.  

„Jsme nadšeni z příležitostí v digitálním prostoru budoucnosti a zavazujeme se značné investice do finančních a zdrojů, abychom vyvíjeli produkty a služby s využitím pokročilých technologií, které přinesou výnosy, zkušenosti se značkou a obchodní efektivitu,“ řekl generální ředitel.

foto: rzoze19 / Shutterstock

Podobné články k tématu  Reorganizace ČSA skončila
Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

O autorovi