Emirates a United rozšiřují codesharové partnerství o lety do a z Mexika

Emirates oznamuje významné rozšíření svého codesharového partnerství se společností United o devět destinací v Mexiku. Zákazníci Emirates budou mít nyní přístup do osmi nových destinací v této zemi, kromě Mexico City, které letecká společnost rovněž obsluhuje.

Rozsáhlá codesharová síť mezi společnostmi Emirates a United v současné době zahrnuje řadu amerických měst a Mexiko se stává první zemí mimo USA, která byla do této rozrůstající se sítě přidána.

Díky codesharovému partnerství mohou zákazníci využívat flexibilitu a možnost volby s bezproblémovými přestupy.  Cestující, kteří letí se společností Emirates do Chicaga nebo do Houstonu, mohou dále přestoupit na lety do zajímavých rekreačních destinací v Mexiku. Mezi nová místa patří Cancún, Cozumel, Monterrey, Puerto Vallarta, Guadalajara, San Jose Del Cabo, León/Guanajuato a Queretaro.

Partnerství navíc poskytuje větší flexibilitu při výběru letů, takže zákazníci Emirates létající do Mexico City teď mají více možností. V závislosti na cestovních plánech se cestující mohou rozhodnout letět do hlavního města Mexika s využitím denních linek společnosti Emirates z Dubaje s mezipřistáním v Barceloně nebo si samostatně rezervovat codesharové lety do Mexico City. Rozšíření codesharové sítě také umožňuje zákazníkům letícím z devíti míst v Mexiku letět do destinací v rámci celé sítě letecké společnosti přes Chicago nebo Houston.

Letenky do codesharových destinací v Mexiku jsou k dispozici na stránkách emirates.com a v partnerských cestovních kancelářích, a to od 14. září.

Očekává se, že nově rozšířená síť mexických destinací, která je nyní k dispozici zákazníkům Emirates, bude oblíbená například mezi zákazníky z Blízkého východu, Indie a Jižní Afriky. Mezi nejčastěji navštěvované destinace globálních cestujících, kteří nastupují v Mexiku, patří Indie, Izrael, Spojené arabské emiráty, Jihoafrická republika a vybraná místa v jihovýchodní Asii.

Rozšířená letecká síť codesharového partnerství nyní zahrnuje 134 destinací, které jsou přístupné prostřednictvím společnosti United v USA. V rámci dohody si mohou zákazníci vybrat z téměř stovky destinací v USA, Kanadě, Střední a Jižní Americe a Karibiku.

Emirates nabízí denní lety do Houstonu na palubě vlajkového letadla A380. Aerolinka na této lince také nedávno představila nejnovější třídu Premium Economy. Společnost dále provozuje sedm letů týdně mezi Dubají a Chicagem, přičemž využívá své další širokotrupé letadlo – Boeing 777.

Cestující s itineráři na letech Emirates si mohou naplánovat celou cestu pomocí jediné letenky a navíc mohou využít dalších letových výhod, včetně štědrého zavazadlového limitu a pohodlného odbavení v cílové destinaci.*

Členové věrnostního programu Emirates Skywards se navíc mohou těšit na možnost sbírat a uplatňovat míle na letech obou leteckých společností, pokud si je rezervují v rámci codesharových letů.

  • Odbavení zavazadel platí pro cesty z Mexika. Cestující ze zahraničí, kteří letí do destinací v Mexiku na codesharových letech společností Emirates a United, musí svá zavazadla odbavit na celnici USA v místě příletu (Chicago nebo Houston). 

Foto Emirates

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Emirates a United rozšiřují codesharové partnerství o lety do a z Mexika

  1. Emirates a United rozšiřují codesharové partnerství o lety do a z Mexika – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 08/09/2023 at 16:14

    […] Continue reading Emirates a United rozšiřují codesharové partnerství o lety do a z Mexika at Tr… […]

Comments are closed.

%d