Mikulčická ulice v Brněnské Slatině je uzavřena

Řidiči, kteří by chtěli projet Mikulčickou ulici v brněnské Slatině musí počítat s objížďkou. Příčinou je její kompletní rekonstrukce o kterou se starají Brněnské komunikace. Silnice je pro řidiče uzavřena od 11. září letošního roku. Stavba probíhá od Kroměřížské ulice až po konečnou zastávku trolejbusu č. 33. Jedná se o zhruba 370m.

Reklamy
Petr Semrád (SOCDEM), místostarosta MČ Brno-Slatina: „Obsahem stavby je výměna povrchu, který je v nevyhovujícím stavu a výměna obrubníků po celém úseku. Stavba by měla trvat dva měsíce, to znamená že nejpozději 15. listopadu. Pokud však budou vhodné klimatické podmínky, tak může skončit už na konci října.“

Řidiči mohou komunikaci objet po ulici Krejčího, Bedřichovické a Hviezdoslavově. Povolený vjezd mají jen místní. MHD funguje beze změn.

Petr Semrád (SOCDEM), místostarosta MČ Brno-Slatina: „Doprava je řešena omezením, po domluvě s městem Brnem, je možný vjezd dopravní obsluhy, to zejména do ulic Prostějovské, Rousínovské, Dědické a Mikulčické. Zde mohou bydlící pohodlně vjet i vyjet. MHD jezdí ve stejném intervalu, tak jako tomu bylo doposud. Stavba je zhotovována po půlkách. Průjezd je tedy umožněn obousměrně, to ale pouze pro místní.“

Poslední víkend před koncem stavby dojde k úplnému uzavření ulice na dobu dvou dní. V příštím roce by měla následovat rekonstrukce úseku od ulice Kroměřížské až po ulici Zlínskou.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

One thought on “Mikulčická ulice v Brněnské Slatině je uzavřena

Comments are closed.

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading