DEU, Deutschland, Nordrhein-Westfalen, Münster, 02.05.2021: Münster Hauptbahnhof, Intercity Express Zug der Deutschen Bahn Baureihe 412/ICE4 *** DEU, Germany, North Rhine Westphalia, Münster, 02 05 2021 Münster main station, Intercity Express train of the Deutsche Bahn class 412 ICE4

Mnichov  Deutsche Bahn (DB) zvyšuje svůj letní plán a od července bude nabízet další spojení do oblíbených prázdninových oblastí v Německu a Rakousku. Z toho má prospěch i Mnichov. 

Reklamy

Z Mnichova bez přestupu k Severnímu moři

Od poloviny července bude přímé spojení z Mnichova k Severnímu moři – cestující pak mohou cestovat z hlavního města státu do Westerlandu na Sylt, aniž by museli přestupovat.

IC opouští Mnichov každou sobotu ráno – vlak zastaví mimo jiné v Augsburgu, Würzburgu, Kasselu, Hannoveru a Hamburku. Příjezd vlaku do Westerlandu plánován krátce po 18:00. Poté je možné jet trajektem například do Wyk (Föhr) a Wittdün (Amrum). Zpátky bude vlak odjíždět krátce po 8 hodině a do Mnichova přijede těsně před 18 hodinou, tak aby se dali stihnout přípoje do všech dalších směrů. Spojení se Severním mořem je k dispozici do 11. září.

Foto: © imago / Rüdiger Wölk

Admin
Author: Admin

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading