Dachser Brno má nového Branch Managera

Druhá největší pobočka společnosti Dachser Czech Republic má nového Branch Managera. Do vedení pobočky Dachser v Brně nastoupil zkušený logistický manažer Jozef Brunčák. Na své nové pozici bude mít na starosti řízení a rozvoj pobočky s ohledem na kvalitativní, ekonomické a strategické cíle.

Jozef Brunčák (47) vystudoval Technickou univerzitu ve Zvolenu, později absolvoval MBA program Financy management na Cambridge Business School v Praze. V letech 2000–2007 působil na různých pozicích ve společnosti IKEA Industry ve slovenských Malackách, jako Production Engineer zde měl na starosti vývoj technických výrobních řešení vedoucích k úspoře nákladů a byl zodpovědný za plnění rozpočtu. Svoji kariéru v logistice zahájil v roce 2007 ve společnosti DHL Supply Chain v Senci jako Project Manager a Operations Manager zodpovědný za řízení dodavatelských řetězců B2B zákazníků v rámci CEE regionu. Do Dachser Czech Republic přichází ze společnosti Ingram Micro Slovakia, kde působil od roku 2010, v posledních sedmi letech na pozici Managing Director. K jeho kompetencím zde patřilo provozní řízení společnosti, strategické a investiční plánování.

V Dachser Brno povede velmi dobře etablovanou pobočku společnosti s téměř dvacetiletou historií, která poskytuje veškeré služby evropské pozemní logistiky. Jozef Brunčák bude mít na starosti řízení a rozvoj veškerých provozních a obchodních aktivit pobočky, řízení lidských zdrojů, zákaznické portfolio a koncepční a strategické vedení pobočky.

Jozef Brunčák přichází do naší společnosti s cennými zkušenostmi z logistiky i výrobní oblasti a jsme přesvědčení, že je v řízení brněnské pobočky dokonale zúročí,“ uvádí Ing. Jan Pihar, generální ředitel společnosti Dachser Czech Republic a.s., a dodává, „jeho analytické schopnosti v kombinaci se znalostmi B2B specifik budou přínosem pro ještě větší využití potenciálu naší pobočky v srdci Moravy.“

Pobočka Dachser Brno byla založena v roce 2004. Postupně expandovala a v roce 2012 investovala do nových a větších prostor v CTParku Brno v Černovicích. Pobočka má stálé, vyvážené zákaznické portfolio, poskytuje vysoce kvalitní přepravy sběrnou službou, charterové přepravy, služby kontraktní logistiky i skladování. Z pobočky každý den odjíždí desítky přímých denních linek sběrné služby do klíčových evropských destinací. V současné době zaměstnává Dachser Brno na více než 90 lidí.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Dachser Brno má nového Branch Managera

  1. Dachser Brno má nového Branch Managera – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 06/10/2023 at 14:15

    […] Continue reading Dachser Brno má nového Branch Managera at Transport Minutes. […]

Comments are closed.

%d