České Dráhy vypraví zvláštní vlak pro fanoušky MS v cyklokrosu do Tábora

foto redakce

České dráhy v době konání světového šampionátu v cyklokrosu nabídnou fanouškům svezení přímo do dějiště akce. Zároveň národní dopravce v neděli, která je hlavním závodním dnem, vypraví speciální vlak. Organizátoři očekávají, že do Tábora dorazí desetitisíce fanoušků cyklokrosu. Železnice je tak ideální variantou, jak se do místa konání MS pohodlně dostat bez nutnosti řešit např. parkování.

Reklamy

Mistrovství světa v cyklokrosu, které se v Táboře koná už počtvrté, proběhne ve dnech 2. – 4. února 2024. Během všech tří dnů, tedy od pátku až do neděle, budou všechny dálkové vlaky zastavovat mimořádně i v zastávce Tábor-Čápův Dvůr, která je kousek od závodní dráhy. Jedná se o všechny rychlíky Vltava, Lužnice a Silva Nortica.

V neděli 4. února bude zároveň vypraven zvláštní vlak do a ze stanice Tábor-Čápův Dvůr. Ráno speciální souprava odjede v 9:20 hod. ze stanice Praha hl.n. Zastavovat bude ještě ve Vršovicích a Zahradním Městě a do cílové stanice Tábor-Čápův Dvůr přijede v 10:29 hod. Na zpáteční cestu pak vlak vyrazí po ukončení hlavního programu MS v cyklokrosu před 17. hodinou.

Informace o celém programu Mistrovství světa v cyklokrosu naleznete zde.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

One Reply to “České Dráhy vypraví zvláštní vlak pro fanoušky MS v cyklokrosu do Tábora”

Comments are closed.