Austrian Airlines rošiřují služby Boeingu pro rozšíření flotily 787-9

Austrian Airlines nastavují kurz pro pokračující růst a očekávají dodání svého prvního Boeingu 787-9 Dreamliner v roce 2024. V průběhu příštích 5 let se k flotile Austrian Airlines připojí devět dalších letadel 787-9.

Aby se připravila na uvedení svého prvního Dreamlineru, letecká společnost úzce spolupracuje se servisními týmy Boeingu na implementaci řešení digitální údržby a vytvoření požadovaného inventáře dílů.

Austrian Airlines nedávno podepsaly smlouvy o digitálních řešeních Boeing na podporu operací údržby jejich flotily 787-9, včetně sady nástrojů pro řízení zdraví letadel a výkon údržby. Letecká společnost navíc podepsala smlouvy, které využívají odborných znalostí Boeingu a globální distribuční sítě, aby zajistily, že budou mít díly a podporu, kterou potřebují pro svou novou flotilu Dreamliner.

„Austrian Airlines se velmi těší na start do nové éry letadel s flotilou deseti Dreamlinerů. Jako zkušený operátor Boeingu jsme rádi, že v této dlouhodobé spolupráci pokračujeme,“ říká provozní ředitel Austrian Airlines Francesco Sciortino.

„Jsme velmi potěšeni, že si Austrian Airlines vybraly Boeing Global Services, aby poskytly digitální řešení a řešení dílů, které zajistí, že Austrian bude připraven na první let a bude pokračovat v efektivním provozu jejich nové flotily Dreamliner,“ řekl Dan Abraham, viceprezident prodeje a marketingu. , Boeing Global Services. „Jsme připraveni pracovat bok po boku s jejich provozními týmy na poskytování produktů a služeb od Boeingu, které umožní jejich vizi trvalého růstu a rozšiřování flotily.

TZ Boeing, Foto Dominik Berger Severini

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Austrian Airlines rošiřují služby Boeingu pro rozšíření flotily 787-9

  1. Austrian Airlines rošiřují služby Boeingu pro rozšíření flotily 787-9 – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 19/10/2023 at 16:16

    […] Continue reading Austrian Airlines rošiřují služby Boeingu pro rozšíření flotily 787-9 at Tr… […]

Comments are closed.

%d