Air Belgium bude létat na Mauricius od prosince, plánuje lety do USA

Společnost Air Belgium zahájí novou spoje na Mauricius v polovině prosince a již v roce 2021 má v úmyslu zvýšit síť transatlantických spojení s destinacemi ve Spojených státech a Nizozemských Antilách.

Bussines class, Air Belgium
Bussines class, Air Belgium

Dopravce ze starého kontinentu nahradí asijské destinace použitím čtyř letadel Airbus A350. Příští rok zamíří z Belgie do jedné nové destinace na Nizozemských Antilách. Začátkem letošního prosince začne létat z Bruselu do Mauricia dvakrát týdně.

Reklamy

Francouzské Antily jsou stále prioritou letů Air Belgium na Martinik a Guadeloupe. Lety na francouzské Antily z letiště Charleroi budou pokračovat od 15. července. Počet těchto letů se měl zvýšit z jednoho na dva za týden před vypuknutím pandemie. Frekvence těchto tras však ještě není důležitá. Nejdůležitější věcí pro dopravce, který v roce 2019 vydělal 5,6 milionu EUR, je obnovení letů.

Společnosti Air Belgium se nepodařilo zahájit dříve ohlášená mezikontinentální spojení s Čínou, kde měla letadla dopravce dorazit do Pekingu, Šanghaje, Xi’anu, Wu-chanu, Zhengzhou a Taiyuanu. Bránily mu komplikace s právem létat nad Ruskem. Hongkongská služba nabízená v roce 2018 trvala pouze čtyři měsíce.

Admin
Author: Admin