» Domů » Letecká doprava » Air Belgium bude létat na Mauricius od prosince, plánuje lety do USA

Air Belgium bude létat na Mauricius od prosince, plánuje lety do USA

Společnost Air Belgium zahájí novou spoje na Mauricius v polovině prosince a již v roce 2021 má v úmyslu zvýšit síť transatlantických spojení s destinacemi ve Spojených státech a Nizozemských Antilách.

Bussines class, Air Belgium
Bussines class, Air Belgium

Dopravce ze starého kontinentu nahradí asijské destinace použitím čtyř letadel Airbus A350. Příští rok zamíří z Belgie do jedné nové destinace na Nizozemských Antilách. Začátkem letošního prosince začne létat z Bruselu do Mauricia dvakrát týdně.

Francouzské Antily jsou stále prioritou letů Air Belgium na Martinik a Guadeloupe. Lety na francouzské Antily z letiště Charleroi budou pokračovat od 15. července. Počet těchto letů se měl zvýšit z jednoho na dva za týden před vypuknutím pandemie. Frekvence těchto tras však ještě není důležitá. Nejdůležitější věcí pro dopravce, který v roce 2019 vydělal 5,6 milionu EUR, je obnovení letů.

Společnosti Air Belgium se nepodařilo zahájit dříve ohlášená mezikontinentální spojení s Čínou, kde měla letadla dopravce dorazit do Pekingu, Šanghaje, Xi’anu, Wu-chanu, Zhengzhou a Taiyuanu. Bránily mu komplikace s právem létat nad Ruskem. Hongkongská služba nabízená v roce 2018 trvala pouze čtyři měsíce.

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes