18/05/2021

Výluka vlaků v Německu přináší komplikace, které zlepší cestování

Stránka navštívena: 138
0 0
1 min read
Stránka navštívena: 139
0 0
Doba čtení příspěvku:46 Sekund
Deutsche Bahn Konzern (DB) pokračuje v modernizaci své infrastruktury na trase mezi Dortmundem a Hammem. Trasa mezi Dortmundem a Hammem je proto z důvodu rozsáhlých stavebních prací pro vlakový provoz od 09. října 2020 do 26. října 2020 uzavřena.
Probíhají čtyři různá opatření, zejména v úseku kolem Kamener. Dělníci pracují na čtyřech staveništích současně na nových trolejových úsecích, hlukových bariérách a na výstavbě železničního nadjezdu. Navíc budou poslední práce na modernizaci stanice Kamener. Vlaky RE1, RE 6 a RE 11 se ruší během této doby mezi Dortmundem a Hammem za vlaky jezdí náhradními autobusy. Vlaky  jsou bez zastavení odkloněny mezi centrální stanicí Dortmund a centrální stanicí Hamm.
Mezi Dortmundem a Hammem (Westf) jsou odkloněny dálkové vlaky a jezdí se změnou odjezdu a časů příjezdu. Cestovní časy se prodlužují až o 20 minut. Některé zastávky jsou zrušeny v úseku Düsseldorf, letišti a Düsseldorf a Duisburgu. Změny jízdního řádu jsou začleněny do informačních a rezervačních systémů.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář