» Domů » Železnice » Výluka vlaků v Německu přináší komplikace, které zlepší cestování

Výluka vlaků v Německu přináší komplikace, které zlepší cestování

Deutsche Bahn Konzern (DB) pokračuje v modernizaci své infrastruktury na trase mezi Dortmundem a Hammem. Trasa mezi Dortmundem a Hammem je proto z důvodu rozsáhlých stavebních prací pro vlakový provoz od 09. října 2020 do 26. října 2020 uzavřena.
Probíhají čtyři různá opatření, zejména v úseku kolem Kamener. Dělníci pracují na čtyřech staveništích současně na nových trolejových úsecích, hlukových bariérách a na výstavbě železničního nadjezdu. Navíc budou poslední práce na modernizaci stanice Kamener. Vlaky RE1, RE 6 a RE 11 se ruší během této doby mezi Dortmundem a Hammem za vlaky jezdí náhradními autobusy. Vlaky  jsou bez zastavení odkloněny mezi centrální stanicí Dortmund a centrální stanicí Hamm.
Mezi Dortmundem a Hammem (Westf) jsou odkloněny dálkové vlaky a jezdí se změnou odjezdu a časů příjezdu. Cestovní časy se prodlužují až o 20 minut. Některé zastávky jsou zrušeny v úseku Düsseldorf, letišti a Düsseldorf a Duisburgu. Změny jízdního řádu jsou začleněny do informačních a rezervačních systémů.
Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes