Virgin Austrálie zvyšuje objednávku letadel Boeing 737-8 MAX

Společnost Virgin Australia zvýšila svou objednávku nových letadel rodiny Boeing MAX, přičemž šest dalších Boeingů 737-8 MAX má být dodáno v druhé polovině roku 2024, čímž se celkový počet letadel Boeing 737-8 MAX této letecké společnosti zvýšil na 14 a celkový počet plánovaných letadel nejnovější generace na 39.
Očekává se, že 11 zbývajících letadel Boeing 737-8 MAX dorazí v průběhu roku 2024, což se rovná dodávce jednoho nového letadla téměř každý měsíc v příštím roce. Tato nová letadla umožňují jak výrazný růst, tak i lepší spotřebu paliva.
Stávající objednávka 25 Boeingů 737 MAX 10 s očekávanou dodávkou od konce roku 2025 zůstává nezměněná.
První přestavěné letadlo by mělo vyjít z údržby v Melbourne na začátku prosince a projekt bude dokončen během příštích 18-24 měsíců.

Projekt zahrnuje

  • Instalace výkonu na sedadle pro všechna sedadla Business Class a Economy.
  • Instalace nových sedadel Business Class, odpovídající novým letadlem Boeing 737-8 MAX.
  • Instalace nových nebo osvěžených sedadel Economy, s designem sedadel, aby odpovídal novým letadlem Boeing 737-8 MAX.
  • Zavedení Wi-Fi za letu a bezplatné zábavy během letu (prostřednictvím vlastního osobního zařízení hosta) do letadel, které dosud nejsou vylepšeny pro WiFi.
Komentář hlavního ředitele strategického a transformačního ředitele Virgin Austrálie Alistaira Hartleyho:„Investujeme do našeho vozového parku, abychom co nejlépe uspokojili potřeby našich zákazníků a zároveň zajistili, že podnikání bude z dlouhodobého hlediska úspěšné. Modernější, udržitelnější a efektivnější vozový park je základem naší probíhající transformace.„
Foto © Virgin Australia
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Reklamy

One Reply to “Virgin Austrálie zvyšuje objednávku letadel Boeing 737-8 MAX”

Comments are closed.