05/08/2021

Virgin Atlantic spojí Londýn v červenci s pěti americkými a čínskými letišti

Stránka navštívena: 227
0 0
2 min read
Virgin Atlantic Boeing 747-400

Virgin Atlantic Boeing 747-400

Stránka navštívena: 228
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 7 Sekund

Společnost Virgin Atlantic oznámila zahájení letů z Londýna do Hongkongu a Orlanda 20. července. Toto budou první trasy britského dopravce po obnovení letů přerušených pandemií koronaviru SARS-CoV-2.

Virgin Atlantic Boeing 747-400
Virgin Atlantic Boeing 747-400

Další tři směry obohatí letový řád, který byl zkrácen o jeden den. 21. července začnou letadla z hlavního města Anglie na letiště New York-JFK, Los Angeles a Šanghaj.
Největší čínské centrum v posledních měsících při přepravě zboží urgentní potřeby s dopravcem zahájilo užší spolupráci. Letecká společnost se zaměří na takové dodávky, dokud nebude pokračovat v osobní dopravě, jako před krizí.
Letový řád společnosti Virgin Atlantic se bude postupně zvyšovat až do léta 2021, kdy dosáhne 24 destinací. Dopravce již nebude používat londýnské letiště Gatwick a zaměří se na londýnské letiště Heathrow. Její služby budou poskytovány v Terminálu 2.
Představujeme pět tras na konci července a poté přidáme další trasy v srpnu. Je obtížné předvídat a naplánovat správný čas na návrat a jaká bude poptávka, a pro nás všechny to byla opravdu zásadní výzva. Těšíme se však na návrat na oblohu – zdůraznila Juha Jarvinen, hlavní ředitelka Virgin Atlantic.

Dopravce ve Velké Británii zajišťuje, aby cestujícím vybavil ochranné obličejové masky a také ruční gel a kapesníky, které budou distribuovány v balíčku před nástupem do stroje. Kromě toho nabídne zjednodušenou službu teplého jídla.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %