24/07/2021

United Buses zlevňuje jízdenky. Může lehce strčit konkurenci do kapsy

Stránka navštívena: 314
1 1
2 min read
United Buses

United Buses

Stránka navštívena: 315
1 1
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 5 Sekund

Pojeďte na Moravu, nebo do jižních Čech a užijte si parádní letní výlet, dovolenou, nebo “jen” komfortní cestování. Od pátku 17. 7. 2020 United Buses zlevnili dálkové jízdenky z Brna do Jindřichova Hradce, Třeboně, Lišova a Českých Budějovic. Výrazné letní slevy jistě potěší každého cestovatele. Z Brna do Českých Budějovic nově nakoupíte jednosměrnou jízdenku od 159 do 231 Kč při využití věrnostního 20% bonusu.

“Chceme podpořit turistický ruch v jižních Čechách a příznivější letní cenou dálkové spoje učinit atraktivnější i pro cestující s dětmi, nebo rodiny s dětmi” vysvětluje Josef Šelepa, PR manažer UNITED BUSES. Zlevněním prošli jízdenky z Českých Budějovic, Lišova, Třeboně a Jindřichova Hradce do Brna a opačně. Jízdenky zde začínají na 199 korunách bez věrnostního 20% bonusu. “Slevy na tyto relace platí do konce července. V srpnu představíme další atraktivní letní destinace” doplnil Šelepa. Akční letní slevy platí jen při nákupu jízdenek v eshopu (vč. eshopu AMSBUS). 20% bonus lze uplatnit jen k jízdenkám nakoupeným v eshopu UNITED BUSES.

UNITED BUSES provozuje dálkové autobusy na trase Brno – České Budějovice od 16. 3. 2020. Nabízí 44 přímých spojení týdně moderními dálkovými autokary prémiových značek. Cestujícím jsou k dispozici plně vybavené klimatizované autokary, komfortní sedadla s velkými rozestupy a nechybí ani bezpečnostní pásy.

Letní slevy platí pouze pro jízdenky zakoupené online v eshopu.

TZ United Buses

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář