• Pá. Srp 19th, 2022

United a Singapore Airlines rozšiřují dohodu o codeshare do nových destinací

Airbus A350-900 XWB Singapore Airlines
Stránka navštívena: 134
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 9 Sekund

United Airlines a Singapore Airlines, oba členové Star Alliance, oznámili rozšíření své codeshare dohody a poskytují zákazníkům obou leteckých společností možnost cestovat do více měst v USA, jihovýchodní Asii a dalších destinací v USA.

Oznámení, které bylo učiněno 26. dubna 2022, uvádělo, že zákazníci United se budou moci připojit k devíti novým codeshare destinacím v síti Singapore Airlines Group.
Sedm z nich se nachází v regionu jihovýchodní Asie: hlavní město Bruneje Bandar Seri Begawan, Siem Reap v Kambodži, Kuala Lumpur a Penang v Malajsii a Denpasar (Bali), Jakarta a Surabaya v Indonésii. Mohou se také letět do Perthu v Austrálii a také do Male na Maledivách se skupinou Singapore Airlines.

Zákazníci Singapore Airlines se zase mohou připojit na letech United z Los Angeles do 10 nových codeshare destinací v USA: Austin, Baltimore, Boise, Cleveland, Denver, Honolulu, Las Vegas, Phoenix, Reno a Sacramento. To doplňuje stávající spojení dostupná v síti United z Houstonu do Atlanty, Austinu, Dallasu/Ft. Worth, Ft. Lauderdale, Miami, New Orleans, Orlando a Tampa.

United pokračuje v poskytování důležitých spojení s Asií a jsme jedinou americkou leteckou společností, která létá přímo do Singapuru z USA s naším nonstop letem San Francisco – Singapur,“ uvedl v prohlášení senior viceprezident pro mezinárodní sítě a aliance United Patrick Quayle. “Jsme nadšeni, že můžeme dále rozšiřovat naše partnerství se Singapore Airlines a poskytovat našim zákazníkům větší pohodlí a přístup k destinacím světové třídy v regionu.”

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

O autorovi

Podobné články k tématu  Qantas obnoví klokaní spojení Sydney a Londýna přes Petrh a Singapur s A380