UniControls míří na indický trh

redakce

Společnost TTC CONTROLS, vlastník značky UniControls, uzavřela výhradní distribuční smlouvu s indickou společností A-Paul Software Systems. Ta se tak stává na indickém trhu exkluzivním distributorem produktů UniControls zaměřených na přenos technologií zejména v oblasti nadřazeného řízení a informačních systémů kolejových vozidel (TCMS).

Indická železnice je jednou z nejrozsáhlejších na světě a neustále prochází modernizací a rozvojem. Nabízí tak velké množství příležitostí i pro české výrobce železniční techniky a komponent, mezi které dlouhodobě patří právě značka UniControls. „Partnerství s A-Paul Software Systems nám umožní zúčastnit se lokálních tendrů pro indickou železnici a rovněž sdílet technologie a výrobní know-how pro podporu tamních projektů. Prostřednictvím tohoto partnerství tak chceme navázat na dosavadní úspěchy značky UniControls na asijském trhu a vstoupit na dnes asi největší a nejzajímavější železniční trh na světě“ říká Roman Ulrych, obchodní ředitel UniControls.

UniControls se od svého založení v roce 1991 specializuje na vývoj, výrobu a instalace řídicích systémů a elektronických zařízení pro kolejová vozidla a průmysl. Specializuje se hlavně na aplikace vyžadující vysokou spolehlivost v náročných pracovních prostředích. Kromě České republiky je značka UniControls zastoupena na řadě evropských i asijských trzích, kupř. v Itálii, Francii, Polsku, Španělsku, ale také v Japonsku nebo Číně. Díky oznámené spolupráci s A-Paul Software Systems tak plánuje rozšířit své působení i pro zákazníky v Indii.

Indická společnost A-Paul Software Systems působí v oblasti softwaru, e-governance, automatizace a projektů železničního inženýrství. Mezi její významné zákazníky se řadí Indické dráhy, či firmy Integral Cboach Factory a Bharat Heavy Electrical limited. Z produktového portfolia bude UniControls na indickém trhu nabízet především nadřazené řízení a komponenty informačních systémů pro metro a ostatní drážní vozidla.

vizualizace Unicontrols.cz

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Next Post

Zprovozněna nejdelší linka metra na istanbulské letiště

Tři roky po otevření istanbulského letiště začalo jezdí na megaletiště také metro. Má denní kapacitu 800 000 cestujících, řekl v neděli v metropoli turecký prezident Recep Tayyip Erdogan při inauguraci zhruba 34kilometrové trasy letiště Kagithane-Istanbul. Podle státní tiskové agentury Anadolu trvá cesta z centrálního náměstí Taksim, které je také oblíbené […]