druhé největší město Číny Šanghaj

druhé největší město Číny Šanghaj

S ohledem na nyní zmírněná ustanovení o vstupu pro pevninskou Čínu chce společnost SWISS od 3. března obnovit svou osobní dopravu mezi Curychem a Šanghají. V současné době je na trase naplánován jeden týdenní let na měsíc březen, který se pak od dubna rozšíří na tři týdenní frekvence.

Reklamy

S ohledem na nyní uvolněná ustanovení o místním vstupu mají Swiss International Air Lines (SWISS) obnovit osobní dopravu do a z pevninské Číny. SWISS zpočátku nabídne jeden týdenní přímý let mezi Curychem a Šanghají od 3. března. Provoz na trase by se pak měl od dubna rozšířit na tři týdenní frekvence. Lety budou obecně provozovány letadly Boeing 777-300ER nebo alternativně Airbus A340-300.

„Jsme potěšeni, že brzy budeme našim zákazníkům opět poskytovat lety mezi Curychem a Šanghají,“ říká obchodní ředitel SWISS Tamur Goudarzi Pour. „Je pro nás vysokou prioritou uspokojit poptávku, která nyní opět roste po cestování mezi těmito dvěma velkými obchodními centry i mimo ně. Šanghaj zůstává jedním z klíčových bodů naší sítě, pokud jde o příchozí i odchozí cestující.“

SWISS pozastavila v dubnu 2022 svou předchozí pravidelnou osobní dopravu mezi Curychem a Šanghají s ohledem na cestovní omezení uložená v reakci na pandemii koronaviru a její služby na trase byly od té doby omezeny pouze na nákladní lety.

Kromě obnovení svých osobních letů mezi Curychem a Šanghajem společnost SWISS také zvýší své služby do a z Hongkongu z pěti na šest týdenních frekvencí v letních letových řádech roku 2023.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading