Stadler představí řadu novinek se zaměřením na udržitelnou ekologii a řešením pohonu

Stadler představuje Fachmesse InnoTrans 2022 Berlin sedm vozidel s udržitelným řešením pohonu. Všech sedm vozidel se poprvé představí odbornému publiku i veřejnosti. Vozidla Stadler vystavená na více než 350 metrech kolejí opět stanovují standardy z hlediska energetické účinnosti, výkonu a komfortu pro cestující v železniční dopravě. Všechna vozidla lze zkontrolovat zevnitř i zvenku.
Stadler poprvé představí svůj vodíkový vlak FLIRT H2 poháněný vodíkem pro americkou osobní dopravu (pro San Bernadino County Transportation Authority). Mezi další vystavená vozidla patří světový rekord vlak FLIRT baterie pro NAH. SH, nejsilnější hybridní lokomotiva v Evropě, EURO9000 pro European Loc Pool AG (ELP), nejnovější generace tramvaj TINA pro HEAG mobilo GmbH, FLIRT (trimodál) pro dopravu pro Wales Rail, CITYLINK pro dopravu pro Wales Rail a (IPEMU) pro Liverpoolský městský region Combined Authority Cestování.
Návštěvníci stánků veletrhu Stadler navíc získají komplexní přehled o inovativních řešeních v oblasti kolejových vozidel, servisu a signalizace.
Admin
Author: Admin