» Domů » Železnice » Společnost Huawei představila řešení pro plně optické železniční sítě

Společnost Huawei představila řešení pro plně optické železniční sítě

Společnost Huawei nedávno představila paletu řešení pro plně optické železniční sítě včetně řešení pro městskou nosnou síť nové generace (tj. pro železniční cloudovou optickou síť) a také řešení pro plně optickou železniční páteřní síť.

Společnost Huawei reaguje na požadavky a výzvy, s nimiž se síť musí vypořádat v éře městských železničních cloudů, a nabízí řešení městské železniční nosné sítě nové generace – železniční cloudovou optickou síť. Technický ředitel společnosti Huawei Aviation & Rail BU pro železniční průmysl Siung Sien-jin uvedl, že cloudové optické řešení pro městské železnice nabízí vysokou šířku pásma, nízkou latenci, vysokou bezpečnost a spolehlivost. Výsledkem je síť, která podporuje udržitelný rozvoj inteligentních městských železnic a na bázi cloudové architektury podněcuje výstavbu inteligentních městských železnic.

Cloudová optická síť pro městskou železnici od společnosti Huawei má následující funkce:

Ultraširokopásmové potrubí: Šedé a barevné světlo jsou propojeny v jedné síti, což je inovace, která pomocí rozšiřování vlnových délek na vyžádání podporuje flexibilní rozšiřování kapacity sítě. Podporovaná šířka pásma může plynule přecházet od 100G na 200G, nebo dokonce nad 300G. Požadavky na vývoj v příštím desetiletí může naplnit jediná sada zařízení a jeden pár vláken.

Ultranízká latence: Cloudové služby provádějí přenos do řídicího centra na jediné vlnové délce o 10G v jednom skoku, čímž se eliminuje zpoždění přenosu z mezilehlých uzlů. Koncová latence je menší než 1 ms, což zajišťuje špičkové služby.

Zabezpečená funkce: Systémy podílející se na službě jsou od sebe navzájem fyzicky izolovány pro každou z nich je vyhrazen fyzický kanál, což zajišťuje bezpečnost.

Společnost Huawei poskytuje řešení železniční páteřní sítě založené na technologii NHP (native hard pipe), která vytváří vysoce spolehlivou přenosovou síť pro inteligentní železnice, jež je připravena na požadavky budoucnosti.

Řešení má tyto vlastnosti

Fyzická izolace: Řešení dědí vlastnosti SDH a podporuje udržitelný vývoj k technologii pevného potrubí OTN OSU páté generace. Zajišťuje 100% fyzickou izolaci klíčových služeb, aby jejich poskytování bylo plně zajištěno.

Plynulý vývoj: Podporuje platformu pro konvergenci více služeb a podporuje bezdrátové komunikační technologie GSM-R i FRMCS, čímž zajišťuje plynulý vývoj sítí pro řízení vlaků.

Jednodušší provoz a údržba: Platforma pro správu tohoto řešení přebírá obvyklé postupy provozy a údržby ze SDH. Pracovníci provozu a údržby mohou tuto platformu přímo používat.

Cílem plně optické sítě Huawei je vybudovat bezpečný, spolehlivý a neustále se rozvíjející plně optický základ pro železniční dopravu a poskytnout základní síťové zabezpečení pro digitální, inteligentní železniční dopravu.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes